Co to jest zakładka Formularze? 

Chcesz utworzyć formularz z pytaniami rekrutacyjnymi do kandydatów lub znaleźć już istniejące formularze - przejdź do zakładki Formularze.

Zuzanna avatar
Napisane przez Zuzanna
Zaktualizowano ponad tydzień temu


Formularz aplikacyjny to "kwestionariusz on-line" wypełniany przez kandydata podczas składania aplikacji na dane stanowisko. Zawiera interesujące z punktu rekrutacji pytania selekcyjne, które pozwalają rekruterowi zawęzić pole poszukiwań. 

Formularz to w wielu firmach podstawowe narzędzie pracy rekrutera. Możliwość zadania konkretnych pytań selekcyjnych i dołączenia ich do ogłoszenia w postaci formularza sprawia, że selekcja kandydatów w procesie rekrutacji jest efektywniejsza i szybsza.

Jak to wygląda w systemie?

Do każdego projektu rekrutacyjnego prowadzonego w systemie musi być podpięty formularz aplikacyjny. Formularz może być inny dla każdej rekrutacji lub możesz używać jednego formularza do wielu projektów rekrutacyjnych. Odpowiedzi kandydatów na pytania w formularzu trafiają do systemu do odpowiedniej rekrutacji. Dzięki temu możesz nie tylko zapoznać się z nimi, ale przede wszystkim szybko wyszukiwać tych kandydatów, którzy udzielili odpowiedzi w preferowany przez Ciebie sposób.

Gdzie w systemie znajdują się formularze?

Wszystkie stworzone w systemie formularze rekrutacyjne znajdziesz w zakładce Formularze

Możesz tu znaleźć zarówno formularze aktywne, jak i nieaktywne. To tutaj stworzysz nowy formularz, który będzie można wykorzystywać w projektach rekrutacyjnych. Tutaj też wyszukasz istniejący formularz, by za jego pomocą stworzyć w systemie nową rekrutację.

Jak wyszukać formularz?

Jeżeli szukasz konkretnego formularza, możesz posłużyć się wyszukiwarką:

Dowiedz się więcej

TUTAJ dowiesz się, jak użyć gotowego formularza w rekrutacji.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?