Wszystkie kolekcje
Publikacja ogłoszeń
Działania w ogłoszeniach
Jak podmienić rekrutację w opublikowanym ogłoszeniu?
Jak podmienić rekrutację w opublikowanym ogłoszeniu?

​Z jakiegoś powodu chcesz podmienić rekrutację w opublikowanym ogłoszeniu - poniżej znajdziesz na to sposób.

Zuzanna avatar
Napisane przez Zuzanna
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Ogłoszenie opublikowane na Pracuj.pl

Jeżeli chcesz podmienić rekrutację w opublikowanym ogłoszenia na Pracuj.pl, możesz przesłać link do nowej rekrutacji do swojego opiekuna. 

Zmiany możesz dokonać też samodzielnie w zakładce Ogłoszenia.

Samodzielna podmiana rekrutacji w ogłoszeniu opublikowanym w Pracuj.pl lub na Twojej stronie Kariera

Po przejściu do zakładki Ogłoszenia, wyszukaj to ogłoszenie, w którym chcesz podmienić link. W kolumnie Akcje wybierz Edytuj. System przeniesie Cię do edycji oferty.

Na ekranie tworzenia ogłoszenia przejdź do drugiego kroku Rekrutacja i lokalizacja. Tutaj możesz podmienić rekrutację, z jakiej chcesz korzystać - wystarczy że klikniesz Zmień rekrutację. Możesz zacząć wpisywać jej nazwę lub wybrać z listy rozwijanej. Pamiętaj, żeby wybrać odpowiednią lokalizację i dodać ją do ogłoszenia.

Następnie kliknij w przycisk Dalej, by przejść do ostatniego kroku tworzenia ogłoszenia - Publikacji ogłoszenia. W zależności od tego, w jakim medium chcesz podmienić rekrutację, wybierz odpowiednią zakładkę: Pracuj.pl, Strona kariery lub Intranet i wybierz przycisk Aktualizuj. Dzięki temu Twoje ogłoszenie zostanie zaktualizowane w wybranym miejscu.

Pamiętaj! Jeżeli chcesz podmienić rekrutację we wszystkich miejscach, w których znajduje się ogłoszenie, musisz podmienić link we wszystkich tych miejscach. W przypadku publikacji ogłoszeń przez eRecruiter zrób to poprzez system. Tam, gdzie ogłoszenie opublikował konsultant, wyślij do niego link do formularza z prośbą o zmianę. W miejscach, gdzie samodzielnie publikujesz ogłoszenia, też pamiętaj o podmianie linku do aplikowania. 

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?