Wszystkie kolekcje
Publikacja ogłoszeń
Działania w ogłoszeniach
Jak podmienić rekrutację w opublikowanym ogłoszeniu?
Jak podmienić rekrutację w opublikowanym ogłoszeniu?

​Z jakiegoś powodu chcesz podmienić rekrutację w opublikowanym ogłoszeniu - poniżej znajdziesz na to sposób.

Zuzanna avatar
Napisane przez Zuzanna
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Ogłoszenie opublikowane na Pracuj.pl

Jeżeli chcesz podmienić rekrutację w opublikowanym ogłoszeniu na Pracuj.pl, możesz skontaktować się z opiekunem po stronie Pracuj.pl i przesłać link mu link do nowego projektu lub przejść samodzielnie przez edycję w Kreatorze ogłoszeń modułowych Pracuj.pl

Samodzielna podmiana rekrutacji w ogłoszeniu opublikowanym przez system eRecruiter

Po przejściu do zakładki Ogłoszenia, wyszukaj to ogłoszenie, w którym chcesz podmienić link. W kolumnie Akcje wybierz Edytuj. System przeniesie Cię do edycji oferty.

Na ekranie tworzenia ogłoszenia przejdź do drugiego kroku Rekrutacja i lokalizacja. Tutaj możesz podmienić rekrutację, z jakiej chcesz korzystać - wystarczy że klikniesz Zmień rekrutację. Możesz zacząć wpisywać jej nazwę lub wybrać z listy rozwijanej. Pamiętaj, żeby wybrać odpowiednią lokalizację i dodać ją do ogłoszenia.

Następnie kliknij w przycisk Dalej, by przejść do ostatniego kroku tworzenia ogłoszenia - Publikacji ogłoszenia. W zależności od tego, w jakim medium chcesz podmienić rekrutację, wybierz odpowiednią zakładkę: Pracuj.pl, Strona kariery lub Intranet i wybierz przycisk Aktualizuj. Dzięki temu Twoje ogłoszenie zostanie zaktualizowane w wybranym miejscu.

Pamiętaj! Jeżeli chcesz podmienić rekrutację we wszystkich miejscach, w których znajduje się ogłoszenie, musisz podmienić link we wszystkich tych miejscach. W przypadku publikacji ogłoszeń przez eRecruiter zrób to poprzez system. Tam, gdzie ogłoszenie opublikował konsultant, wyślij do niego link do formularza z prośbą o zmianę. W miejscach, gdzie samodzielnie publikujesz ogłoszenia, też pamiętaj o podmianie linku do aplikowania. 

SŁOWA KLUCZOWE: podmiana rekrutacji ; jak zmienić projekt w ogłoszeniu ; aplikacje spływają do błędnego projektu ; w drugim kroku publikacji ;
podczas publikowania ogłoszenia

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?