Poniższa instrukcja dotyczy publikacji przez trzeci krok publikacji ogłoszeń w eRecruiter. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak opublikować ofertę modułową Pracuj.pl, kliknij tutaj.

Po przejściu przez pierwszy i drugi krok publikacji ogłoszenia, przejdź do trzeciego kroku jakim jest opublikowanie ogłoszenia. 

Publikacja na portalu Pracuj.pl 

Przed pierwszą samodzielną publikacją na Pracuj.pl, Twoje konto wymaga konfiguracji. Jeżeli Twoje konto nie zostało jeszcze skonfigurowane do samodzielnej publikacji ogłoszeń na Pracuj.pl, skontaktuj się z nami w okienku czatu w dolnym prawym rogu systemu. Jeżeli masz dostęp do swoich kredytów - postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.

Wybierz zakładkę Pracuj.pl i uzupełnij wymagane parametry ogłoszenia. W pierwszej kolejności wybierz rodzaj oraz wygląd ogłoszenia.

Jeśli w tej rekrutacji będziesz spotykać się z kandydatami online możesz tą informację zamieścić w ogłoszeniu, poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w eRecruiter.

Pamiętaj także o wybraniu odpowiedniej kategorii i podkategorii ogłoszenia.

Wybierz odpowiedni poziom stanowiska, możesz doprecyzować też inne kryteria związane ze stanowiskiem. 

Jeżeli chcesz aby przy ogłoszeniu wyświetlał się wybrany numer telefonu, to możesz włączyć tę funkcje.

Na koniec możesz skorzystać z dostępnych dodatków, np. zaplanować odświeżenia.

Po uzupełnieniu wymaganych informacji, możesz już podejrzeć swoje ogłoszenie :-) Jeśli wszystko się zgadza, wystarczy kliknąć w przycisk Publikuj. W ciągu kilku minut Twoje ogłoszenie automatycznie trafi na portal. Możesz także wysłać ogłoszenie do konsultanta z Pracuj.pl. 

TIP: Jeżeli podgląd ogłoszenia nie wyświetla się pomimo kliknięcia w przycisk Zobacz podgląd, upewnij się że wyskakujące okienka w Twojej przeglądarce są odblokowane.

Jak sprawdzić, gdzie zostało opublikowane ogłoszenie?

Listę opublikowanych ogłoszeń wraz z miejscami ich publikacji znajdziesz w zakładce Ogłoszenia.

Gratulacje! Twoje ogłoszenie ruszyło w świat. Teraz pozostaje poczekać na spływ CV kandydatów do systemu. A może pierwsze aplikacje kandydatów trafiły już do systemu? Dowiedz się, jak wygląda podstawowa praca na otrzymanych dokumentach aplikacyjnych - przejdź do kroku 4 pracy w systemie.

Sprawdź także: Jak odpublikować ogłoszenie?

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?