Wszystkie kolekcje
Publikacja ogłoszeń
Jak opublikować ogłoszenie w danym miejscu publikacji?
Jak publikować ogłoszenia na Stronie kariery lub w Intranecie bezpośrednio z systemu?
Jak publikować ogłoszenia na Stronie kariery lub w Intranecie bezpośrednio z systemu?

Dowiedz się jak opublikować ogłoszenie na Stronie kariery lub w Intranecie przez system eRecruiter.

Zuzanna avatar
Napisane przez Zuzanna
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Po przejściu przez pierwszy i drugi krok publikacji ogłoszenia, przejdź do trzeciego kroku jakim jest opublikowanie ogłoszenia. 

Zobacz film instruktażowy lub przeczytaj poniższy artykuł, by dowiedzieć się, w jaki sposób można publikować ogłoszenia na Stronie kariery lub w Intrenecie bezpośrednio w systemie eRecruiter.

Publikacja ogłoszeń na Stronie kariery

Publikacja na Stronie kariery bezpośrednio z systemu jest możliwa po integracji systemu z zakładką "Kariera" na stronie Twojej firmy. Jeżeli nie masz jeszcze takiej integracji skontaktuj się ze swoim Opiekunem eRecruiter w celu omówienia szczegółów.

Przejdź do zakładki Strona kariery, a następnie wybierz wygląd ogłoszenia i uzupełnij termin publikacji. Podejrzyj swoje ogłoszenie i opublikuj je na stronie kariery.

Publikacja ogłoszeń w Intranecie

Publikacja w Intranecie bezpośrednio z systemu jest możliwa po integracji systemu z Intranetem w Twojej firmie. Jeżeli nie masz jeszcze takiej integracji skontaktuj się ze swoim Opiekunem eRecruiter w celu omówienia szczegółów. 

Przejdź do zakładki Intranet, a następnie wybierz wygląd ogłoszenia i uzupełnij termin publikacji. Podejrzyj swoje ogłoszenie i opublikuj je w Intranecie.

Gratulacje! Twoje ogłoszenie ruszyło w świat. Teraz pozostaje poczekać na spływ CV kandydatów do systemu. A może pierwsze aplikacje kandydatów trafiły już do systemu? Dowiedz się, jak wygląda podstawowa praca na otrzymanych dokumentach aplikacyjnych - przejdź do kroku 4 pracy w systemie.

Jak sprawdzić, gdzie zostało opublikowane ogłoszenie?

Listę opublikowanych ogłoszeń wraz z miejscami ich publikacji znajdziesz w zakładce Ogłoszenia.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?