Jak odpublikować ogłoszenie?

Twoja rekrutacja została zakończona przed wyznaczonym końcem publikacji? Zobacz, w jaki sposób odpublikować ogłoszenie z poziomu systemu.

Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Proces rekrutacyjny zakończył się wcześniej niż przewidywany termin rekrutacji? Gratulujemy! Pozostało Ci już tylko odpublikować ogłoszenie, aby zakończyć zbieranie kolejnych aplikacji.

W jaki sposób odpublikować ogłoszenie na Pracuj.pl, Stronie kariery oraz w Intranecie?

Przejdź w systemie do zakładki Ogłoszenia. Odnajdź na liście ogłoszenie, które chcesz odpublikować i kliknij w odpowiednią ikonę w kolumnie Miejsce publikacji, a następnie w przycisk Odpublikuj.

System upewni się, czy na pewno chcesz odpublikować ogłoszenie. Kliknij TAK.

Obecny status oferty to Oczekująca na odpublikowanie. Po kilku minutach status automatycznie zmieni się na Odpublikowana a oferta przestanie być dostępna w wybranym miejscu publikacji. Ikona w kolumnie Miejsce publikacji będzie miała szary kolor.

Analogicznie postępuj z pozostałymi miejscami, w których chcesz, by odpublikować ogłoszenie, klikając w odpowiednią ikonę w kolumnie Miejsce publikacji

W jaki sposób odpublikować ogłoszenie na wybranych portalach bezpłatnych i płatnych (Multipublikacja)?

Jeżeli chcesz zakończyć publikacje ogłoszenia, które było opublikowane za pomocą funkcji Multipublikacja, przejdź do zakładki Ogłoszenia i przy wybranym ogłoszeniu kliknij w niebieską ikonę "m". 

Następnie kliknij w przycisk Przejdź do odpublikowania. 

Zostaniesz przeniesiony do trzeciego kroku publikacji ogłoszenia do zakładki Multipublikacja. Odznacz portale, z których chcesz zdjąć ogłoszenie i na koniec zaktualizuj zmiany klikając w guzik Aktualizuj

Pamiętaj! Informacja o zakończeniu publikacji jest przekazywane do wybranego portalu i to od niego zależy kiedy ogłoszenie zostanie odpublikowane. 

Uwaga! Jeżeli linki do rekrutacji zostały zamieszczone przez Ciebie w innych miejscach publikacji, pamiętaj aby ręcznie odpublikować ogłoszenia także w tych miejscach. 

 

SŁOWA KLUCZOWE: odpublikowanie ogłoszenia ; nie chcę by ogłoszenie było dostępne ; dlaczego nie mogę zamknąć projektu ; opublikowana ; odpublikuj

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?