Proces rekrutacyjny zakończył się wcześniej niż przewidywany termin rekrutacji? Gratulujemy! Pozostało Ci już tylko odpublikować ogłoszenie, aby zakończyć zbieranie kolejnych aplikacji.

W jaki sposób odpublikować ogłoszenie na Pracuj.pl, Stronie kariery oraz w Intranecie?

Przejdź w systemie do zakładki Ogłoszenia. Odnajdź na liście ogłoszenie, które chcesz odpublikować i kliknij w odpowiednią ikonę w kolumnie Miejsce publikacji, a następnie w przycisk Odpublikuj.

System upewni się, czy na pewno chcesz odpublikować ogłoszenie. Kliknij TAK.

Obecny status oferty to Oczekująca na odpublikowanie. Po kilku minutach status automatycznie zmieni się na Odpublikowana a oferta przestanie być dostępna w wybranym miejscu publikacji. Ikona w kolumnie Miejsce publikacji będzie miała szary kolor.

Analogicznie postępuj z pozostałymi miejscami, w których chcesz, by odpublikować ogłoszenie, klikając w odpowiednią ikonę w kolumnie Miejsce publikacji

W jaki sposób odpublikować ogłoszenie na wybranych portalach bezpłatnych i płatnych (Multipublikacja)?

Jeżeli chcesz zakończyć publikacje ogłoszenia, które było opublikowane za pomocą funkcji Multipublikacja, przejdź do zakładki Ogłoszenia i przy wybranym ogłoszeniu kliknij w niebieską ikonę "m". 

Następnie kliknij w przycisk Przejdź do odpublikowania. 

Zostaniesz przeniesiony do trzeciego kroku publikacji ogłoszenia do zakładki Multipublikacja. Odznacz portale, z których chcesz zdjąć ogłoszenie i na koniec zaktualizuj zmiany klikając w guzik Aktualizuj

Pamiętaj! Informacja o zakończeniu publikacji jest przekazywane do wybranego portalu i to od niego zależy kiedy ogłoszenie zostanie odpublikowane. 

Uwaga! Jeżeli linki do rekrutacji zostały zamieszczone przez Ciebie w innych miejscach publikacji, pamiętaj aby ręcznie odpublikować ogłoszenia także w tych miejscach. 

 

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?