Kwiecień 2021

Ponowna aktywacja rekrutacji rekrutera; Odrzucanie przy zamykaniu rekrutacji; Integracja z Lento.pl, praca.farmacja.pl; praca.medycyna.pl

Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano ponad tydzień temu

21.04.2021

Ponowna aktywacja rekrutacji przez Rekrutera

Osoby o roli Rekruter od teraz mogą samodzielnie ponownie aktywować rekrutacje, które zamknęli.

Wystarczy kliknąć na przycisk "Zakończona" w kolumnie "Status" na liście rekrutacji i ponownie aktywować rekrutację. Dzięki nowemu rozwiązaniu Rekruter nie musi już zgłaszać się do Administratora z prośbą o pomoc, a Administrator ma mniej zadań do wykonania!


20.04.2021

Ogłoszenie modułowe Pracuj.pl - wyślij do konsultanta

Podczas tworzenia ogłoszenia modułowego Pracuj.pl możesz przesłać całą ofertę do Twojego konsultanta po stronie Pracuj.pl, aby dokończył za Ciebie publikację.


16.04.2021

Odrzucanie przy zamykaniu rekrutacji

Na etapie zamykania rekrutacji dodaliśmy nowy ekran, który pomoże Ci szybko podziękować za udział kandydatom, którzy są nadal na etapie Nowy i Analiza CV.

Po kliknięciu w Zmień etap i przygotuj informację zwrotną przeniesie Cię do ekranu, gdzie możesz wysłać wiadomość o odrzuceniu:


09.04.2021

Integracja z Lento.pl

W ramach dodatku Multipublikacja Plus dodaliśmy możliwość publikacji na Lento.pl.


08.04.2021

Integracja z praca.farmacja.pl i praca.medycyna.pl

W ramach dodatku Multipublikacja Plus oddaliśmy do użytku możliwość bezpośredniej publikacji na praca.farmacja.pl i praca.medycyna.pl. To specjalistyczne portale wspierające poszukiwanie pracowników w branży zdrowie, medycyna, farmacja.

Więcej o dodatku Multipublikacja Plus przeczytasz poniżej:

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?