Publikacja na portalu Facebook.com możliwa jest po dodaniu nowej zakładki na profilu firmowym. Zakładkę taką mogą dodawać jedynie te profile, które posiadają minimum 2000 polubień.

Aby wyszukiwarka ofert pracy działała na dodanej zakładce, należy wykonać kilka kroków:

  1. zlecić przygotowanie kodu wyszukiwarki, który dostosowany będzie do waszego profilu na Facebook. Tym działaniem zajmuje się Opiekun eRecruiter. Więcej o samym kodzie można przeczytać tutaj.

  2. stworzyć nową zakładkę na profilu firmowym. W tym celu należy skorzystać z naszej instrukcji. Tym działaniem powinny zająć się osoby odpowiedzialne za Wasz profil firmowy na Facebook.

  3. Dodać do zakładki przygotowany przez eRecruiter kod wyszukiwarki. Tym również powinna zająć się osoba odpowiedzialna za profil firmowy.

Po dodaniu kodu do zakładki, będzie na niej widoczna wyszukiwarka ofert pracy eRecruiter. Możesz zacząć bezpośrednią publikację ogłoszeń z systemu na profil.

Po przejściu przez pierwszy i drugi krok publikacji ogłoszenia, przejdź do trzeciego kroku jakim jest opublikowanie ogłoszenia. Wybierz opcję "Facebook".

Ustaw daty początku i końca publikacji, wybierz wygląd ogłoszenia, sprawdź jego podgląd. Kliknij "Publikuj". Twoja oferta w ciągu kilku minut pojawi się w wyszukiwarce na profilu firmowym.

Zobacz przykłady klientów, którzy korzystają już z publikacji ofert na Facebook.com przez eRecruiter:

Zobacz też:

Jak odpublikować ogłoszenie?

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?