Wszystkie kolekcje
Partnerzy eRecruiter
Usprawnij proces podpisywania umów! Integracja eRecruiter z Amodit.
Usprawnij proces podpisywania umów! Integracja eRecruiter z Amodit.

Amodit to platforma przenosząca procesy do świata cyfrowego.

Justyna Nowakowska avatar
Napisane przez Justyna Nowakowska
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Amodit to innowacyjny system obiegu dokumentów wykorzystujący sztuczną inteligencję do modelowania procesów oraz prognozowania zachowań użytkowników. Elektroniczny obieg dokumentów w Amodit to kontrola nad zadaniami, postępem prac i opóźnieniami. Zyskujesz wiedzę o tym, co i przez kogo jest wykonywane. Długotrwałe procesy stają się przeszłością. Amodit to elastyczne narzędzie z nieskończoną ilością zastosowań, także poza obszarem kadrowym. Można go wdrożyć m.in. w dziale administracyjnym, HR, finansowym lub prawnym.

System upraszcza wiele operacji i zmniejsza ilość potencjalnych błędów ludzkich. Ponadto, wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań buduje pozytywny obraz pracodawcy jako organizacji nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska. A kto nie chciałby pracować w takiej firmie?


Podpis elektroniczny Amodit to narzędzie, dzięki któremu dopracowanie treści i podpisanie umowy można skrócić do kilku minut. Przygotowujesz umowę, udostępniasz i uzyskujesz podpisy. Bez drukowania, wysyłania kurierem i odsyłania. Oprócz oszczędności czasu, pieniędzy i lasów zyskujesz pewność, że podpis został złożony przez właściwą osobę, z odpowiednią datą.

Jak zintegrować Amodit z eRecruiter?

eRecruiter

 1. Skontaktuj się z nami klikając przycisk „Zapytaj o szczegóły” w zakładce Marketplace w systemie eRecruiter >tutaj<.

 2. Przekażemy Twój kontakt przedstawicielowi firmy Extended Tools, który zbierze od Ciebie najważniejsze informacje i przedstawi optymalne rozwiązanie dla Twojego procesu rekrutacji.

 3. Po zalogowaniu do systemu eRecruiter (https://system.erecruiter.pl/) integrację uruchomisz za pomocą: Ustawienia -> Integracje z eRecruiter -> Partnerzy -> odnajdź integrację [AMODIT] -> Aktywuj.

 4. Integrację można aktywować dla wszystkich lub wybranych rekrutacji.
  W kroku aktywacji zostanie wygenerowany Access key, który będzie używany przy budowaniu flow w HR Marketplace.

 5. Flow integracji wymaga podania ID etapu. Można użyć etapu standardowego lub utworzyć własny (Ustawienia àEtapy rekrutacji). ID można sprawdzić w konsoli.

 6. Na etapie tworzenia projektu rekrutacyjnego należy uwzględnić dodany etap i włączyć integrację, jeżeli do wybranych projektów został udzielony dostęp.


AMODIT

 1. Aby rozpocząć pracę z ePodpisem, zarejestruj konto na platformie Amodit (do 10 spraw miesięcznie za darmo). https://register.amodit.com/?utm_source=eRecruiter

 2. Podczas rejestracji platformy dla Twojego Amodit został wygenerowany indywidualny adres url. Po zalogowaniu w celu wygenerowaniu credentiali do integracji przejdź na adres: https://twoja_nazwa_amodit.amodit.com/forms/mrestapicredentials.aspx lub do linku Amodit na którym pracujesz wystarczy dokleić końcówkę /forms/mrestapicredentials.aspx tak, by wyglądał następująco: twoja_nazwa_firmy.amodit.com/forms/mrestapicredentials.aspx

 3. Podaj dowolną nazwę i użyj przycisku „Add new credentials”. Automatycznie wygenerowane zostaną ClientID oraz ClientSecret, które będą potrzebne później w HR Marketplace.

 4. W Amodit w trybie edycji możesz zmienić datę ważności oraz wybrać usera bądź grupę userów, do której będą trafiały zadania z integracji. Więcej o zarządzaniu użytkownikami w AMODIT przeczytasz tutaj:
  - https://wiki.amodit.com/pl/baza-wiedzy/tworzenie-kont-dla-uzytkownikow/
  - https://wiki.amodit.com/pl/baza-wiedzy/grupy/
  - https://wiki.amodit.com/pl/baza-wiedzy/synchronizacja-kont-uzytkownikow-z-azuread-i-logowanie-openid-z-azure/

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?