Czerwiec 2023

Usprawnienie wyszukiwania po nazwie rekrutacji; Szybkie aplikowanie z Pracuj.pl i the:protocol i wiele innych zmian

Agnieszka Otręba avatar
Napisane przez Agnieszka Otręba
Zaktualizowano ponad tydzień temu

05.06.2023

Usprawnienie wyszukiwania po nazwie rekrutacji

W zakładce Moi kandydaci usprawniliśmy filtrowanie po nazwie rekrutacji. Poza nazwą rekrutacji widoczny jest od teraz także jej numer referencyjny i miasto. Ułatwi to znalezienie właściwego projektu rekrutacyjnego, gdy wiele z nich ma taką samą nazwę.

TIP: Po najechaniu myszką na nazwę rekrutacji wyświetli się dymek z jej szczegółami.


06.06.2023

Usprawnienia dla kandydatów aplikujących przez formularze eRecruiter - szybkie aplikowanie z Pracuj.pl i the:protocol

Podczas aplikowania na oferty opublikowane z eRecruiter na Pracuj.pl kandydaci mogą teraz skorzystać z przycisku "Aplikuj szybko". Dzięki tej zmianie pierwszy krok formularza uzupełnia się automatycznie danymi z konta kandydata i zostaje przesłany do eRecruiter. Kandydat zyskuje czas na wypełnienie ewentualnego drugiego kroku formularza z dodatkowymi pytaniami od rekrutera. Ta zmiana pozwala aż trzykrotnie skrócić proces aplikowania!

Usprawnienie obejmuje także portal the:protocol, na którym formularze eRecruiter automatycznie wypełniają się danymi z konta kandydata (imię, nazwisko, e-mail, telefon oraz plik CV).


12.06.2023

Edycja aktywnego projektu rekrutacyjnego

Oddaliśmy do użytku nową ścieżkę zakładania projektów rekrutacyjnych, dzięki której możesz edytować formularz w aktywnej rekrutacji - dodawać i usuwać pytania!

Nowa ścieżka daje Ci też możliwość:

  • dodawania i edytowania formularza bezpośrednio w projekcie rekrutacyjnym,

  • ustawiania obowiązkowości własnych pól raportowych,

  • automatycznego uzupełniania klauzul i etapów rekrutacji.

Uwaga: Jeśli nie widzisz w swoim systemie powyższych opcji, skontaktuj się ze swoim Opiekunem eRecruiter. Ta nowość jest sukcesywnie włączana kolejnym grupom naszych Klientów.


27.06.2023

Zmiany w Module Poleceń Pracowniczych

Dodaliśmy nowe usprawnienia, dzięki którym zyskujesz jeszcze łatwiej dopasujesz Moduł Poleceń Pracowniczych do swoich potrzeb:

1. Możliwość dodania wielu linków do dokumentów (np. regulaminu, polityki prywatności itd.)

2. W sekcji publikacji ogłoszenia: możliwość skopiowania linku do strony z ogłoszeniami poleceń pracowniczych przez każdą osobę uprawnioną do publikacji ogłoszeń.

3. Uporządkowaliśmy ustawienia Modułu: zadbaliśmy, aby elementy dotyczące widoku dla pracownika znajdowały się w jednym miejscu, w zakładce "Formularz dla pracowników" - przenieśliśmy tam sekcję "Instrukcje dla pracowników".

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?