Wszystkie kolekcje
Publikacja ogłoszeń
Strony Kariery w eRecruiter
Jak włączyć / wyłączyć zabezpieczenie hasłem Strony Kariery PRO?
Jak włączyć / wyłączyć zabezpieczenie hasłem Strony Kariery PRO?

Ogranicz dostęp do opublikowanej Strony Kariery PRO za pomocą ekranu logowania.

Radosław avatar
Napisane przez Radosław
Zaktualizowano ponad tydzień temu

W każdej chwili możesz ograniczyć dostęp do już opublikowanej Strony Kariery PRO aktywując zabezpieczenie hasłem. Zabezpieczenie polega na ustanowieniu loginu oraz hasła i dotyczy wybranej przez Ciebie strony. Pozwala ograniczyć dostęp do już opublikowanej Strony Kariery PRO nie tylko osobom trzecim, ale także wyszukiwarkom internetowym.

Przejdź do ekranu głównego kreatora (dashboard). Kliknij w przycisk akcji przy wybranej stronie, a następnie wybierz opcję "włącz zabezpieczenie hasłem".

W kolejnym oknie ustal dane wymagane do zalogowania. Pamiętaj, że nazwa użytkownika musi zawierać przynajmniej jeden znak i może składać się jedynie z wielkich i małych liter oraz cyfr. Hasło musi składać się minimum z 6 znaków i może zawierać wyłącznie małe i wielkie litery, cyfry oraz następujące znaki specjalne: !@#$%^&*()~,;:.<>-=

Po ustanowieniu loginu oraz hasła należy zapisać wprowadzone dane przyciskiem "potwierdź". W efekcie każda osoba próbująca otworzyć stronę, zostanie skierowana do ekranu logowania. Dopiero po podaniu poprawnych danych zostanie wyświetlona właściwa strona.

Aby wyłączyć zabezpieczenie, wystarczy ponownie przejść do ekranu głównego i kliknąć przycisk akcji przy wybranej stronie. W rozwijanym menu pojawi się opcja wyłączenia zabezpieczenia.

Tip: W wypadku gdy zapomnisz loginu lub hasła do zabezpieczonej strony, po prostu wyłącz zabezpieczenie hasłem. Takie działanie nie wymaga ponownego podawania danych i pozwoli na ustanowienie nowego loginu i hasła.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?