Jak wznowić ogłoszenie?

Twoje ogłoszenie wygasło a proces rekrutacyjny nadal trwa? Zobacz w jaki sposób wznowić ogłoszenie na Pracuj.pl oraz na Stronie kariery.

Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Listę opublikowanych ogłoszeń znajdziesz w systemie w zakładce Ogłoszenia. Jeżeli ikona znajdująca się w kolumnie Miejsce publikacji ma szary kolor, oznacza to, że ogłoszenie wygasło lub zostało odpublikowane.

TIP: Aktualny status ogłoszenia oraz termin publikacji możesz sprawdzić, klikając w odpowiednią ikonę.

Jak wznowić ogłoszenie, które wygasło?

Aby ponownie opublikować ogłoszenie, należy je wcześniej skopiować. W tym celu kliknij przy wybranym ogłoszeniu w Akcje i wybierz opcję Kopiuj.

Od razu przejdziesz do pierwszego kroku publikacji, gdzie możesz wprowadzić zmiany w treści publikowanej oferty. 

Przejdź do kroku Rekrutacja i lokalizacja, jeżeli chcesz podmienić rekrutację podpiętą pod ogłoszenie. Jeżeli nie chcesz wprowadzać zmian w ogłoszeniu, a jedynie je wydłużyć, przejdź od razu do kroku Publikacja ogłoszenia.

W zależności od tego, gdzie chcesz opublikować ogłoszenie, wybierz odpowiednią zakładkę. Uzupełnij wymagane informacje i opublikuj ogłoszenie ponownie. System powiadomi Cię o poprawnie wykonanej akcji.

Pamiętaj! Jeżeli chcesz wznowić publikację ogłoszenia na Pracuj.pl, upewnij się, że Twój stan kredytów jest wystarczający.

Jak sprawdzić, czy ogłoszenie zostało wznowione?

Wróć do zakładki Ogłoszenia. Przy opublikowanym ogłoszeniu pojawi się kolorowa ikonka miejsca, w którym publikacja została wznowiona. 

SŁOWA KLUCZOWE: wznowienie ogłoszenia ; kopiowanie ogłoszeń ;
ponowne opublikowanie

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?