Jeżeli dzielisz się Interaktywną Kartą Kandydata z osobami, które nie powinny widzieć oczekiwań finansowych osób aplikujących, możesz ukryć tę informację. Jeżeli ją ukryjesz, odbiorcy Kart nie zobaczą informacji o preferowanym wynagrodzeniu kandydatów.

Jak ukryć informację z formularza o preferowanym wynagrodzeniu?

Jeżeli chcesz, aby pytanie o wynagrodzenie można było ukryć podczas wysyłania Interaktywnej Karty Kandydata, już w trakcie tworzenia takiego pytania należy oznaczyć je jako Pytanie o wynagrodzenie.

Ważne: Jeżeli korzystasz z pytania o wynagrodzenie, które jest wgrane w systemie (podczas tworzenia formularza wybierasz je w sekcji Pytania w zakładce Dane szczegółowe), to jest ono oznaczone jako Pytanie o wynagrodzenie automatycznie. Musisz pamiętać o takim oznaczeniu tylko wtedy, jeżeli pytanie o wynagrodzenie tworzysz od podstaw samodzielnie, wykorzystując opcję Pytania własne

Upewnij się, że pytanie zostało oznaczone jako pytanie o wynagrodzenie

Po oznaczeniu pytania jako Pytanie o wynagrodzenie, pojawi się ono na liście pytań w formularzu z ikoną $. Oznacza to, że poprawnie zostało oznaczone jako pytanie o oczekiwania finansowe i będzie można je ukryć na Interaktywnej Karcie Kandydata.

Teraz wystarczy, że podczas wysyłania Kart do managerów, zaznaczysz opcję Ukryj pytanie o wynagrodzenie przed odbiorcami.

Co zrobić, jeżeli chcesz ukryć pytanie o wynagrodzenie, a formularz jest już aktywny?

Jeżeli w Twoich formularzach aplikacyjnych jest pytanie dotyczące oczekiwań finansowych kandydatów, ale nie zostało oznaczone jako Pytanie o wynagrodzenie, możesz edytować aktywny formularz

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?