Wszystkie kolekcje
Rekrutacja z biznesem
Jak ukryć pytanie o wynagrodzenie przy wysyłce karty kandydata?
Jak ukryć pytanie o wynagrodzenie przy wysyłce karty kandydata?

Nie chcesz, aby odbiorca Interaktywnej Karty Kandydata zobaczył preferowane przez kandydatów wynagrodzenia? Ukryj tę informację.

Zuzanna avatar
Napisane przez Zuzanna
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Jeżeli dzielisz się Interaktywną Kartą Kandydata z osobami, które nie powinny widzieć oczekiwań finansowych osób aplikujących, możesz ukryć tę informację. Jeżeli ją ukryjesz, odbiorcy Kart nie zobaczą informacji o preferowanym wynagrodzeniu kandydatów.

Jak ukryć informację z formularza o preferowanym wynagrodzeniu?

Jeżeli chcesz, aby pytanie o wynagrodzenie można było ukryć podczas wysyłania Interaktywnej Karty Kandydata, już w trakcie tworzenia takiego pytania należy oznaczyć je jako Pytanie o wynagrodzenie.

Ważne: Jeżeli korzystasz z pytania o wynagrodzenie, które jest wgrane w systemie (podczas tworzenia formularza wybierasz je w sekcji Pytania w zakładce Dane szczegółowe), to jest ono oznaczone jako Pytanie o wynagrodzenie automatycznie. Musisz pamiętać o takim oznaczeniu tylko wtedy, jeżeli pytanie o wynagrodzenie tworzysz od podstaw samodzielnie, wykorzystując opcję Pytania własne

Upewnij się, że pytanie zostało oznaczone jako pytanie o wynagrodzenie

Po oznaczeniu pytania jako Pytanie o wynagrodzenie, pojawi się ono na liście pytań w formularzu z ikoną $. Oznacza to, że poprawnie zostało oznaczone jako pytanie o oczekiwania finansowe i będzie można je ukryć na Interaktywnej Karcie Kandydata.

Teraz wystarczy, że podczas wysyłania Kart do managerów, zaznaczysz opcję Ukryj pytanie o wynagrodzenie przed odbiorcami.

Co zrobić, jeżeli chcesz ukryć pytanie o wynagrodzenie, a formularz jest już aktywny?

Jeżeli w Twoich formularzach aplikacyjnych jest pytanie dotyczące oczekiwań finansowych kandydatów, ale nie zostało oznaczone jako Pytanie o wynagrodzenie, możesz edytować aktywny formularz

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?