Wszystkie kolekcje
Publikacja ogłoszeń
Jak opublikować ogłoszenie w danym miejscu publikacji?
E-mail - Jak wysłać prośbę o publikację ogłoszenia do konsultanta?
E-mail - Jak wysłać prośbę o publikację ogłoszenia do konsultanta?

Dowiedz się jak opublikować ogłoszenie na wybranym portalu poprzez wysłanie prośby do konsultanta.

Zuzanna avatar
Napisane przez Zuzanna
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Po przejściu przez pierwszy i drugi krok publikacji ogłoszenia, przejdź do trzeciego kroku jakim jest opublikowanie ogłoszenia. 

Zobacz film instruktażowy lub przeczytaj poniższy artykuł, by dowiedzieć się, w jaki sposób można wysłać prośbę o publikację ogłoszenia do konsultanta bezpośrednio poprzez system eRecruiter.

Publikacja ogłoszeń przez e-mail 

Z pomocą eRecruiter możesz bezpośrednio wysłać treść ogłoszenia do swojego konsultanta z innego portalu. W tym celu przejdź do zakładki E-mail. Konsultant otrzyma treść ogłoszenia razem z linkiem do formularza aplikacyjnego.

W sekcji Miejsca publikacji wybierz preferowane miejsce publikacji. Jeżeli na tej liście nie odnajdziesz odpowiedniego miejsca lub osoby - dodaj ją w sekcji Nowe miejsce publikacji. Następnie kliknij Wyślij w lewym dolnym rogu ekranu.

Pamiętaj! W ten sposób wysyłasz jedynie prośbę o publikację, to od konsultanta z wybranego portalu zależy czas publikacji ogłoszenia i jego wygląd. 

Jak sprawdzić, gdzie zostało opublikowane ogłoszenie?

Listę opublikowanych ogłoszeń wraz z miejscami ich publikacji znajdziesz w zakładce Ogłoszenia.

Gratulacje! Twoje ogłoszenie ruszyło w świat. Teraz pozostaje poczekać na spływ CV kandydatów do systemu. A może pierwsze aplikacje kandydatów trafiły już do systemu? Dowiedz się, jak wygląda podstawowa praca na otrzymanych dokumentach aplikacyjnych - przejdź do kroku 4 pracy w systemie.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?