System eRecruiter to internetowa platforma służąca do obsługi procesu rekrutacji, świadczona jako SaaS (Software as a service). Istnieją dwa sposoby integracji eRecruiter ze stroną internetową Klienta, więcej na ten temat przeczytasz tutaj.
Poniższy opis dotyczy implementacji tzw. widgeta, dzięki któremu możliwe będzie wyświetlanie ogłoszeń wprowadzonych do systemu eRecruiter na dowolnej stronie, przykładowo stronie „Kariera” Twojej firmy. Nad listą ogłoszeń znajdzie się niewielki moduł wyszukiwarki, pozwalający na filtrowanie ofert pracy według wybranych kryteriów.  

Implementacja widgeta na stronie

Umieszczenie widgeta na stronie WWW sprowadza się do umieszczenia fragmentu kodu JavaScript. Twój opiekun w eRecruiter dostarczy Ci kod dedykowany dla Twojej firmy.

Przykładowy kod wygląda następująco:

<script type='text/javascript' src='https://skk.erecruiter.pl/Code.ashx?cfg=111dfdd966aa413ca94291a1977a1cec'></script>

Skrypt wstawia się w dowolne miejsce pomiędzy znacznikami <body>…</body>.

Co jest potrzebne do poprawnego działania skryptu po stronie klienta?

Aby skrypt działał na Twojej stronie powinien mieć możliwość połączenia z adresem https://skk.erecruiter.pl/. Ponadto jeśli umieszczasz skrypt za pośrednictwem systemu CMS powinien on umożliwiać umieszczanie JavaScriptów.

Co jest potrzebne do poprawnego działania skryptu po stronie użytkownika?

Do poprawnego działania widgetu u użytkowników odwiedzających Twoją stronę, wymagana jest jedynie włączona obsługa skryptów oraz odblokowane pop-upy w przeglądarce.

Wygląd widgeta

Wygląd zostanie dopasowany do stylu Twojej strony przez konsultanta eRecruiter. Plik CSS sterujący wyglądem widgeta jest przechowywany przez eRecruitment Solutions – w razie konieczności naniesienia poprawek, prosimy o kontakt z Twoim opiekunem w eRecruiter.

Zgodność z przeglądarkami

Widget został zoptymalizowany pod kątem działania we wszystkich aktualnych wersjach przeglądarek, w szczególności:

  • Internet Explorer 9.0 lub nowszy 

  • Mozilla Firefox 38 lub nowszy 

  • Opera 30 lub nowsza 

  • Google Chrome 

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z Twoim opiekunem w eRecruiter. 

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?