Wszystkie kolekcje
Działania na aplikacjach kandydatów
Spotkania z kandydatami
Co otrzymuje użytkownik systemu, któremu wysyłamy potwierdzenie spotkania z eRecruiter?
Co otrzymuje użytkownik systemu, któremu wysyłamy potwierdzenie spotkania z eRecruiter?
Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Wysyłając potwierdzenie spotkania do kandydata z systemu eRecruiter możesz również wybrać, kto jeszcze oprócz kandydata otrzyma informacje o umówionym spotkaniu. Możesz to być Ty lub inni użytkownicy systemu.

Wysyłając im takie powiadomienie dostaną oni wiadomość e-mail:

W zaproszeniu mają możliwość zaakceptowania terminu, widzą podgląd kalendarza i podstawowe informacje o spotkaniu. Dodatkowo mają możliwość zapoznania się z Kartą Kandydata.

Jednorazowe hasło dostępu do Karty Kandydata

Po kliknięciu w odnośnik z imieniem i nazwiskiem kandydata, użytkownikowi otworzy się ekran do wpisania hasła. Jest to obowiązkowy krok, którego nie da się wyłączyć. W przypadku otwierania Karty Kandydata z poziomu zaproszenia zawsze będzie trzeba wpisać jednorazowe hasło.

Po chwili w skrzynce odbiorczej użytkownika pojawi się e-mail z hasłem:

Hasło jest jednorazowe. Po zamknięciu przeglądarki i ponownym otwarciu linku, konieczne będzie wpisanie nowego hasła, które będzie w następnej wiadomości e-mail.

Widok Karty Kandydata z poziomu potwierdzenia spotkania

Po wpisaniu hasła użytkownikowi pojawia się podgląd Karty Kandydata.

Nie jest to standardowy widok. Użytkownik nie ma możliwości oceny aplikacji kandydata, informacja o wysyłce i przejrzeniu takiej aplikacji nie będzie również widoczna w eRecruiter.

Uwaga! Wyjątkiem jest sytuacja, gdy użytkownik dostał już wcześniej Kartę danego Kandydata. Wtedy będzie miał możliwość nadania oceny/edycji swojej oceny.

Oprócz podglądu CV użytkownik ma również dostęp do odpowiedzi na pytania z formularza aplikacyjnego (bez odpowiedzi o oczekiwania finansowe). W trzeciej zakładce zobaczy dodane wcześniej notatki ogólne oraz może dodać swoją notatkę, która będzie widoczna w systemie eRecruiter.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?