Styczeń 2021

Wzmianki o osobach w notatkach; karierawfinansach.pl - nowy portal publikacji ogłoszeń

Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano ponad tydzień temu

25.01.2021

Flexi.pl - nowe źródło publikacji ogłoszeń

Moduł Mulitpublikacja Plus dalej się rozszerza. Tym razem do grona dołączył portal Flexi.pl - przeznaczony dla osób poszukujących pracy w wieku, 50, 60, 70+. Zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą:)

Przed rozpoczęciem publikacji na portalu należy skontaktować się z Opiekunem po stronie Flexi.pl oraz Opiekunem eRecruiter.


11.01.2021

Karierawfinansach.pl - nowe źródło publikacji ogłoszeń

W ramach modułu Multipublikacja Plus udostępniliśmy możliwość bezpośredniego publikowania ogłoszeń z eRecruiter na karierawfinansach.pl. Na portalu znajdują się głównie ogłoszenia powiązane z szeroko rozumianą branżą finansową w kategoriach np. Administracja, Analiza, Audyt, Bankowość, HR, Księgowość, Podatki, Obsługa klienta itp.

Przed rozpoczęciem publikacji na portalu należy skontaktować się z Opiekunem po stronie karierawfinansach.pl oraz Opiekunem eRecruiter.


02.01.2021

Wzmianki (mentions) - oznaczanie osób z zespołu rekrutacyjnego w notatce ogólnej

Wymieniaj łatwo informacje pomiędzy użytkownikami w ramach danego zespołu rekrutacyjnego dzięki opcji oznaczania osób w notatce ogólnej. Osoba, którą oznaczysz natychmiast otrzyma o tym powiadomienie i będzie mogła szybko Ci odpowiedzieć.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?