Gdy oferta modułowa została stworzona/opublikowana, możesz skopiować z niej treść ogłoszenia, by opublikować je w innych miejscach publikacji. Wystarczy, że przy ogłoszeniu na Pracuj.pl klikniesz "Akcje" -> "Publikuj na innych portalach"

Automatycznie przeniesiesz się do znanego widoku tworzenia ogłoszenia, gdzie treść sekcji "Opis stanowiska" i "Wymagania" i "Oferujemy" będzie skopiowana z oferty modułowej. Tekst przenosi się wraz z wypunktowaniami, jeżeli były one stosowane w ofercie modułowej.

W sekcji "Oferujemy" przeniosą się jedynie informacje, które wpisane zostały w sekcji "To oferujemy" w ofercie modułowej. Nie przenoszą się informacje o benefitach zaznaczonych w ogłoszeniu modułowym (czyli informacje zaznaczone w formie ikon "kafelków").

Zweryfikuj, czy chcesz pozostawić nagłówki, które skopiowały się z oferty modułowej.

Gdy zredagujesz skopiowaną treść, przejdź na drugi krok publikacji i dodaj rekrutację i lokalizację (informacje nie kopiują się z oferty modułowej). Następnie przejdź do kroku trzeciego i opublikuj ogłoszenie w wybranym przez Ciebie miejscu publikacji.

Przeczytaj również:

Jak szybko skopiować treść ogłoszenia do oferty modułowej Pracuj.pl

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?