Wszystkie kolekcje
Publikacja ogłoszeń
Publikacja ogłoszeń modułowych na Pracuj.pl
Jak szybko skopiować treść ogłoszenia z oferty modułowej i opublikować je w innych miejscach publikacji?
Jak szybko skopiować treść ogłoszenia z oferty modułowej i opublikować je w innych miejscach publikacji?
Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Gdy oferta modułowa została stworzona/opublikowana, możesz skopiować z niej treść ogłoszenia, by opublikować je w innych miejscach publikacji. Wystarczy, że przy ogłoszeniu opublikowanym na Pracuj.pl klikniesz Akcje -> Publikuj na innych portalach:

Automatycznie przeniesiesz się do znanego Ci widoku tworzenia ogłoszenia, gdzie treść sekcji "Opis stanowiska" i "Wymagania" i "Oferujemy" będzie skopiowana z oferty modułowej. Tekst przenosi się wraz z wypunktowaniami jeżeli były one stosowane w ofercie modułowej.

W sekcji Oferujemy przeniosą się jedynie informacje, które wpisane zostały w sekcji To oferujemy w ofercie modułowej. Nie przenoszą się informacje o benefitach zaznaczonych w ogłoszeniu modułowym (czyli informacje zaznaczone w formie ikon "kafelków").

Zweryfikuj, czy chcesz pozostawić nagłówki, które skopiowały się z oferty modułowej.

Gdy zredagujesz skopiowaną treść, przejdź na drugi krok publikacji i dodaj rekrutację i lokalizację (informacje nie kopiują się z oferty modułowej). Następnie przejdź do kroku trzeciego i opublikuj ogłoszenie w wybranym przez Ciebie miejscu publikacji.

Przeczytaj również:

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?