Maj 2023

Nowości w Badaniu Satysfakcji Kandydatów i Module Poleceń Pracowniczych; Generowanie pytań rekrutacyjnych przez ChatGPT

Agnieszka Otręba avatar
Napisane przez Agnieszka Otręba
Zaktualizowano ponad tydzień temu

11.05.2023

Miasto rekrutacji w raporcie z Badania Satysfakcji Kandydatów

Do raportu w pliku excel, który można wygenerować na podstawie wyników Badania Satysfakcji Kandydatów, dodaliśmy nową kolumnę: "Miasto". Pojawi się w niej nazwa miejscowości wpisana podczas zakładania projektu/rekrutacji. Kolumna ta może być szczególnie przydatna do analizy wyników Badania Satysfakcji Kandydatów w firmach, które prowadzą wiele rekrutacji o podobnych nazwach, ale w różnych lokalizacjach.


15.05.2023

Dwie nowości w Module Poleceń Pracowniczych

1. Dodaliśmy możliwość zmiany banera na własny. Dzięki temu możesz dopasować do potrzeb swojej firmy grafikę widoczną na górze strony poleceń: Sprawdź jak >>

2. Przyznajesz bonusy za polecenia w formie innej niż finansowa? Teraz możesz w pole "Bonus" wpisywać dłuższy, tekstowy opis - nie tylko kwotę! Dowiedz się więcej >>


31.05.2023

Generowanie pytań rekrutacyjnych przez ChatGPT

Dodaliśmy kolejną integrację systemu eRecruiter z ChatemGPT, którą możesz samodzielnie włączyć. Na czym ona polega?

W momencie, kiedy kandydat zostanie przeniesiony na etap "spotkanie", automatycznie do notatek ogólnych (na IKK) ChatGPT wygeneruje 10 pytań, które można zadać kandydatowi podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pytania te są generowane na podstawie nazwy rekrutacji (stanowiska) oraz poziomu doświadczenia poszukiwanego pracownika. Wsparcie sztucznej inteligencji to przyspieszenie procesu rekrutacyjnego. Pozwoli na lepszą walidację i wzmocnienie screeningu kandydata.

TIP: Podpowiedzi ChataGPT działają najlepiej, gdy w nazwie rekrutacji podany jest poziom seniority np. Junior Project Manager, Expert UX Designer itd.

Jak uruchomić tę integrację?

  1. Wejdź w zakładkę "HR Workflows"

  2. Znajdź sekcję "Selekcja i pre-selekcja kandydatów"

  3. Znajdź kafelek "OpenAI" i kliknij "Sprawdź"

  4. Kliknij "Dalej" i gotowe!

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?