Wszystkie kolekcje
Publikacja ogłoszeń
Strony Kariery w eRecruiter
Jak skorzystać z gotowych szablonów Strony Kariery PRO?
Jak skorzystać z gotowych szablonów Strony Kariery PRO?

Przyspiesz tworzenie pierwszego projektu Strony Kariery PRO rozpoczynając od naszych gotowych szablonów.

Radosław avatar
Napisane przez Radosław
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Jak działają szablony Strony Kariery PRO?

Kreator Strony Kariery PRO oferuje na start pięć gotowych szablonów, w których prezentowane są przykładowe kompozycje elementów. Po wyborze szablonu, dany zestaw elementów pojawi się na głównej stronie kreatora. Elementy będą uzupełnione przykładową treścią testową oraz darmowymi grafikami pochodzącymi ze stocka. Po wybraniu szablonu wszystkie jego elementy można modyfikować.

Opcję wyboru szablonu można wywołać na dwa sposoby, w zależności od tego, czy już podjęto pracę w kreatorze:

1) Jeszcze nie utworzono projektu strony

Jeśli jeszcze nie wykonano żadnych działań w związku z projektem strony, wystarczy kliknąć w jej nazwę, aby uruchomić pierwszy ekran kreatora: "utwórz swoją stronę kariery". Po wyborze języka, ukaże się widok z dostępnymi szablonami. Po wybraniu szablonu, należy postępować zgodnie z instrukcjami. Po uzupełnieniu pozostałych informacji, pojawi się strona główna kreatora z wybranym szablonem, gotowym do edycji.

2) Szablon został wybrany wcześniej, ale chcę go zmienić

Jeśli jeden z szablonów został już wybrany, po kliknięciu w nazwę strony pojawi się strona główna kreatora. Cofnięcie się do szablonów będzie możliwe przez ustawienia zaawansowane, znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu. W sekcji "Dezaktywuj / zresetuj" należy wybrać opcję "Zresetuj".

Uwaga! Opcja ta spowoduje bezpowrotne usunięcie wszystkich zmian w ramach edytowanej strony. Po kliknięciu zostanie przywrócony pierwszy ekran kreatora: "utwórz swoją stronę kariery", z możliwością ponownego wyboru szablonu.

Jak wyglądają gotowe szablony?

Każdy z szablonów został zaprezentowany na przykładowej stronie internetowej. Podglądy są dostępne na kafelku z danym szablonem, pod przyciskiem "wybierz".

Przykładowe strony wykorzystujące gotowe szablony:

Następnie kreator pozwoli na dodanie logotypu firmy, wybór koloru wiodącego strony, a także dostosowanie zaokrąglenia narożników. Każde z tych ustawień można edytować korzystając z zakładki "Wzornictwo". Więcej o tej zakładce opowiadamy w artykule:

Potrzebujesz więcej inspiracji? Skorzystaj z naszego bezpłatnego e-booka i dowiedz się, jak przygotować estetyczną Stronę Kariery PRO.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?