Dlaczego kolumna "Wynagrodzenie" jest pusta?

Podczas pracy z listą aplikacji w rekrutacji kolumna z pytaniem o wynagrodzenie jest pusta? Dowiedz się dlaczego.

Zuzanna avatar
Napisane przez Zuzanna
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Pytanie o wynagrodzenie to forma oświadczenia przez kandydata wymagań finansowych, które składa w formularzu podczas przesyłania swojej aplikacji. Odpowiednio oznaczone pytanie o wynagrodzenie pozwala usprawnić Twoją pracę w późniejszym czasie podczas weryfikowania aplikacji. 

Dlaczego nie widzisz żadnej wartości w kolumnie "Wynagrodzenie"?

Aby wartości wynagrodzenia zaciągały się do kolumny z wynagrodzeniem, podczas tworzenia pytania o preferowane zarobki w formularzu aplikacyjnym, oznacz je jako Pytanie o wynagrodzenie.

Po edytowaniu pytania w formularzu, który został użyty w danej rekrutacji, informacja o wynagrodzeniu zostanie automatycznie zaktualizowana w kolumnie Wynagrodzenie na liście aplikacji w projekcie. Nie wymaga to od Ciebie żadnych innych aktualizacji.

Dlaczego jeszcze warto oznaczać pytanie o zarobki w formularzu jako pytanie o wynagrodzenie?

Dzięki oznaczeniu pytania jako pytanie o wynagrodzenie możesz z łatwością ukryć informację o preferowanym wynagrodzeniu podczas udostępniania Interaktywnej Karty Kandydata. Jako osoba wysyłająca aplikację, możesz odznaczyć widoczność odpowiedzi kandydatów przed odbiorcami kart, którzy niekoniecznie powinni mieć dostęp do takich informacji. Zrobisz to w zaznaczając wskazane poniżej pole:

Ważne: Jeżeli korzystasz z pytania o wynagrodzenie, które jest wgrane w systemie (podczas tworzenia formularza wybierasz je w sekcji Pytania w zakładce Dane szczegółowe), to jest ono oznaczone jako pytanie o wynagrodzenie automatycznie. Musisz pamiętać jednak o takim oznaczeniu, jeżeli pytanie o wynagrodzenie tworzysz od podstaw, wykorzystując opcję Pytania własne.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?