Jak dodać miejsce spotkania?

Przyspiesz umawianie spotkań rekrutacyjnych, dodając miejsce spotkania w systemie.

Zuzanna avatar
Napisane przez Zuzanna
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Możesz ułatwić swojemu zespołowi umawianie spotkań z kandydatami i osobami zaangażowanymi w proces, definiując miejsca spotkań rekrutacyjnych. Wystarczy, że umieścisz je w systemie, a użytkownicy umawiając spotkania będą mogli wybrać je z listy. Wszyscy zaangażowani w spotkanie będą poinformowani o lokalizacji i to w szybki, intuicyjny sposób.

Ważne: Opcja dostępna tylko dla Administratora sytemu w Twojej firmie oraz osób o roli Rekruter.

Jak to zrobić?

Przejdź do Ustawień systemu (Twoja ikonka w górnym prawym rogu systemu), a następnie przejdź sekcji Miejsca spotkań z kandydatami.

Kliknij w Dodaj miejsce spotkania, by zdefiniować listę adresów, w których będą odbywały się rozmowy rekrutacyjne.

Zwróć uwagę na prawidłowe dane adresowe przy uzupełnianiu danych o miejscu spotkania. Dane te będą wykorzystane jako pola danych w szablonie wiadomości -  system podstawi w szablonie wpisane przez Ciebie dane adresowe. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dlaczego wprowadzenie miejsc spotkań do systemu jest takie ważne? 

Adres spotkania, który wprowadzisz do systemu pojawi się w treści e-maili oraz SMS-ach zapraszających kandydatów na spotkania. Wystarczy, że użytkownik systemu wybierze miejsce z listy podczas umawiania spotkania. Dane podstawią się samoistnie zgodnie z wcześniej wprowadzonymi danymi o miejscu spotkania. 

SŁOWA KLUCZOWE: adres firmy ; umawianie spotkań ; lokalizacja spotkania ; edycja miejsca spotkania ; zmiana adresu firmy ;

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?