Kwiecień 2020

Ograniczenie wyboru lokalizacji na formularzu; Konto Kandydata; SMS ze spotkaniem online; dodatkowe notyfikacje dot. Kart Kandydata

Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano ponad tydzień temu

23.04.2020

Ograniczenie wyboru lokalizacji na formularzu

Funkcja dotyczy Multirekrutacji oraz możliwości wyboru wielu lokalizacji podczas składania aplikacji przez formularz aplikacyjny. Jeżeli chcesz, by kandydaci nie mogli zaznaczyć wszystkich dostępnych odpowiedzi, możesz ograniczyć wybór do podanej przez Ciebie liczby. Wówczas, po jej osiągnięciu, pozostałe lokalizacje będą niedostępne do wyboru dla aplikującego.


23.04.2020

Konto Kandydata

Konto Kandydata to narzędzie skierowane do kandydatów składających swoje aplikacje poprzez nasz system. Służy do zbierania i porządkowania wszystkich danych kandydatów, przesyłanych przez formularze aplikacyjne eRecruiter. Konto Kandydata daje korzyści zarówno aplikującym, jak i pracodawcom!


17.04.2020

SMS z odnośnikiem do spotkania online

Jeżeli umawiasz z kandydatem spotkanie online za pomocą eRecruiter, to od teraz wysyłając mu potwierdzenie (i przypomnienie) spotkania za pomocą SMS, aplikujący otrzyma w wiadomości link do pokoju online. Dzięki temu będzie mógł połączyć się z Tobą nawet za pomocą swojego smartfona.


15.04.2020

Dodatkowe notyfikacje na temat Kart Kandydatów przy zmianie oceny przez menedżera

Jeżeli menedżer postanowi zmienić ocenę, jaką nadał aplikacji kandydata w Karcie Kandydata, to rekruter natychmiast otrzyma o tym powiadomienie w systemie oraz na skrzynkę pocztową.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?