Grudzień 2021

Integracja eRecruiter z Gamfi, Wygodne raportowanie Poleceń Pracowniczych, Dodawanie kandydata bez CV, Polecenia pracownicze w social media

Agnieszka Otręba avatar
Napisane przez Agnieszka Otręba
Zaktualizowano ponad tydzień temu

17.12.2021

Integracja eRecruiter z Gamfi

Chcesz zaangażować pracowników w ekscytujący i skuteczny onboarding?

Skorzystaj z Gamfi Onboarding! To aplikacja do kompleksowego wdrażania pracowników wspierana grywalizacją. Obsługuje proces onboardingu od decyzji o zatrudnieniu do momentu uzyskania pełnej efektywności przez nowo zatrudnionego. Integracja z eRecruiter pozwala uruchamiać ten proces bezobsługowo!


16.12.2021

Raport Poleceń Pracowniczych

W ramach Modułu Poleceń Pracowniczych dodaliśmy nowy raport podsumowujący polecenia, który znajduje się w zakładce Raporty -> Ogólne -> Polecenia pracownicze. Można znaleźć w nim informacje takie jak: dane kandydata i osoby polecającej, wysokość bonusu, nazwa rekrutacji, aktualny etap rekrutacji, na którym przebywa kandydat czy data rozpoczęcia pracy. Aby wygenerować ten raport, nie trzeba mieć włączonego Modułu Raporty Expert - wystarczy mieć włączony Moduł Poleceń Pracowniczych.


16.12.2021

Dodawanie kandydata bez CV

Zatrudnianie kandydata bez CV może być jeszcze prostsze! Od teraz podczas dodawania kandydata widoczne jest pole opisowe "Informacje o kandydacie", którego zawartość pojawi się na karcie kandydata w formie tekstowej w miejscu CV.


10.12.2021

Polecenia pracownicze w social media

Od teraz udostępnianie ofert pracy w ramach Modułu Poleceń Pracowniczych jest jeszcze łatwiejsze! Pracownicy mogą jednym kliknięciem opublikować w mediach społecznościowych lub wysłać na komunikatorze polecenie do znajomych, dzięki czemu firma zyska więcej poleceń.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?