Przejdź do głównej zawartości
Luty 2022

Wsparcie rekrutacji dla kandydatów z Ukrainy, zmiany w Module Poleceń Pracowniczych, nowi partnerzy HR Marketplace i wiele innych nowości

Agnieszka Otręba avatar
Napisane przez Agnieszka Otręba
Zaktualizowano ponad tydzień temu

28.02.2022

Wsparcie rekrutacji dla kandydatów z Ukrainy

Zespół Pracuj.pl wprowadził szereg zmian w swoim serwisie, które pozwolą kandydatom z Ukrainy szybko znaleźć oferty pracy i pracodawców otwartych na ich zatrudnienie. Nowe funkcje to min.: specjalne wyróżnienie ofert pracy „Zapraszamy pracowników z Ukrainy” oraz nowa zakładka agregująca wszystkie ogłoszenia wyróżnione w ten sposób.

Ustawienie wyróżnienia ofert pracy publikowanych na Pracuj.pl jest możliwe także w eRecruiter. Jeśli chcesz wyróżnić ofertę, przełącznik znajduje się na pierwszym kroku tworzenia ogłoszenia w kreatorze ofert.

Dodatkowo, chcąc wspomóc pracodawców i kandydatów w tej trudnej dla Ukrainy sytuacji, eRecruiter oferuje obecnie możliwość bezpłatnego wykorzystania formularzy aplikacyjnych i prowadzenia komunikacji z kandydatami w języku ukraińskim.

Jak skorzystać z tego rozwiązania? Jeśli aktualnie publikujesz oferty kierowane do pracowników z Ukrainy i chcesz skorzystać z formularzy oraz komunikacji w ich ojczystym języku, skontaktuj się z nami. Napisz na chacie lub skontaktuj się ze swoim opiekunem po stronie eRecruiter.


24.02.2022

Moduł Poleceń Pracowniczych - wyszukiwarka ogłoszeń

Na stronie Poleceń Pracowniczych pojawiła się wyszukiwarka ogłoszeń, dzięki której pracownik może przeszukiwać ogłoszenia po:

  • Nazwie stanowiska

  • Dziale

  • Mieście


22.02.2022

Moduł Poleceń Pracowniczych po angielsku

Moduł Poleceń Pracowniczych dostępny jest zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej. Wybranie jednego z tych języków wpływa na prezentację treści na stronie poleceń - na język nagłówków, komunikatów i przycisków. Nie wpływa natomiast na same ogłoszenia widoczne na stronie poleceń - nazwy stanowisk czy treści ogłoszeń.

Język strony poleceń jest niezależny od języka systemu - przykładowo system eRecruiter można obsługiwać po polsku, zaś stronę poleceń wyświetlać w języku angielskim.

Domyślnym językiem jest język polski. Zmiany na język angielski może dokonać tylko Administrator systemu.


22.02.2022

Automatyczny mail do pracownika w ramach Poleceń Pracowniczych

Pracownik, który polecił kandydata do firmy w ramach Poleceń Pracowniczych, automatycznie otrzyma maila z informacją, gdy kandydat skorzysta z jego linku polecającego, by zaaplikować na ofertę pracy.


17.02.2022

Integracja eRecruiter z 313c, Staffly i emplo

Kolejne firmy dołączają do grona partnerów HR Marketplace. Poznaj narzędzia wspomagające rekrutację połączone bezpośrednio z Twoim systemem eRecruiter:


3.02.2022

Spotkania w kalendarzu domyślnie jako prywatne

Spotkania, które dodawane są do kalendarza z systemu eRecruiter mają od teraz domyślnie włączony status prywatny. Dzięki temu nazwiska kandydatów i inne dane w treści spotkania mogą pozostać ukryte przed osobami w organizacji, które nie powinny mieć do tych informacji dostępu.


3.02.2022

Flexi.pl wśród bezpłatnych portali

Dotychczas publikacja ofert na portalu Flexi.pl była dostępna jedynie w ramach płatnego modułu Multipublikacja Plus. Obecnie publikacja na tym portalu jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników eRecruiter.


2.02.2022

Nowy arkusz w raporcie Polecenia Pracownicze

W raporcie Polecenia Pracownicze dodaliśmy nowy arkusz, w którym widać, ile linków polecających i przez którego pracownika zostało wygenerowanych. Dzięki niemu łatwo sprawdzisz, jak bardzo program poleceń cieszy się powodzeniem w firmie, które oferty są najchętniej polecane, a którzy pracownicy są w tym najbardziej aktywni.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?