Czerwiec 2022

Moduł Badanie Satysfakcji Kandydatów, szybka ścieżka zakładania rekrutacji, nowe sekcje w Raportach i wiele innych nowości

Agnieszka Otręba avatar
Napisane przez Agnieszka Otręba
Zaktualizowano ponad tydzień temu

27.06.2022

Dodatkowe zabezpieczenie formularza aplikacyjnego

Chcesz skorzystać z dodatkowego zabezpieczenia formularza rekrutacyjnego?

Włącz wymóg podwójnego podawania adresu e-mail przez kandydata. Dzięki temu obniżysz ryzyko, że w wyniku pomyłki lub literówki dane osobowe kandydata zostaną wysłane na adres mailowy obcej osoby, która nie powinna ich dostać.


13.06.2022

Nowy moduł w eRecruiter: Badanie Satysfakcji Kandydatów

Zbierasz opinie o rekrutacji od kandydatów? A może chcesz zacząć to robić, żeby poznać najlepiej i najgorzej oceniane etapy procesu? Z naszym nowym modułem poprowadzisz badania ewaluacyjne procesów rekrutacyjnych zgodne z metodologią NPS, by zadbać o najlepsze doświadczenia kandydatów!

Dzięki wynikom badania:

  • wprowadzisz zmiany w procesie, których oczekują kandydaci

  • zwiększysz atrakcyjność prowadzonych rekrutacji

  • zbudujesz pozytywny wizerunek pracodawcy


10.06.2022

Zawieszenie integracji z FachPraca.pl

Z powodu zmian technologicznych serwisu FachPraca.pl na kilka miesięcy zawieszona zostaje integracja tego portalu z eRecruiter. Portal nie będzie dłużej widoczny w systemie. Ogłoszenia opublikowane przez eRecruiter pozostaną widoczne na portalu, jednak nie będzie możliwe publikowanie nowych ogłoszeń za pośrednictwem eRecruiter.


8.06.2022

Nowa, szybka ścieżka zakładania rekrutacji

Od teraz, by uruchomić nowy projekt, wystarczy tylko nazwa rekrutacji i formularz rekrutacyjny. Resztę danych uzupełnisz w kolejnym kroku, a w tym czasie kandydaci mogą już aplikować na Twoje ogłoszenie! Wszystko to m.in. dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu procesowi zakładania rekrutacji, systemowym wskazówkom i nowym, domyślnym (systemowym) formularzom.

Kliknij przycisk "+Dodaj projekt" w górnym menu, by skorzystać z nowej, szybkiej ścieżki zakładania projektów rekrutacyjnych! Dotychczas dzięki niej 82% projektów zostało aktywowanych w mniej niż 5 min ⏱️ a 65% pierwszych aplikacji kandydatów spłynęło w mniej niż 24h!


8.06.2022

Wyłączanie Konta Kandydata na pojedynczych rekrutacjach

Od dziś możesz wyłączyć Konto Kandydata na konkretnych rekrutacjach (dotychczas wyłącznie Konta Kandydata obejmowało wszystkie prowadzone rekrutacje). Aby to zrobić, skontaktuj się z nami poprzez okienko czatu w systemie.


2.06.2022

Nowe sekcje w Raportach - Źródła i Kandydaci

Nowe raporty w eRecruiter wzbogaciliśmy o kolejne dwie nowe sekcje:

  • Sekcja Źródła, która pozwala monitorować efektywność źródeł pozyskiwania kandydatów i dzięki temu lepiej zarządzać budżetem rekrutacyjnym -> dowiedz się więcej

  • Sekcja Kandydaci, która pomaga śledzić dane dotyczące aplikacji, ofertowania i zatrudniania kandydatów z wielu rekrutacji -> dowiedz się więcej

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?