Wrzesień 2022

Dwie zmiany w Module Poleceń Pracowniczych, Pole "Osoba kontaktowa" w publikacji ogłoszeń na OLX, Łatwy dostęp do danych kontaktowych na IKK

Agnieszka Otręba avatar
Napisane przez Agnieszka Otręba
Zaktualizowano ponad tydzień temu

27.09.2022

Szablony ogłoszeń i ukrywanie działów w Module Poleceń Pracowniczych

W Module Poleceń Pracowniczych wprowadziliśmy aż dwie nowości:

  1. Szablony ogłoszeń: dzięki nim podczas publikacji możesz wybrać wygląd ogłoszenia, który zobaczą kandydaci. W każdym szablonie możesz zmieniać 3 elementy wizualne - logo, banner i kolor wiodący. Dzięki temu jeszcze lepiej zadbasz o employer branding i poinformujesz kandydata, z jakiej spółki lub obszaru (np. magazyn, produkcja, centrala) jest to ogłoszenie.

  2. Ukrywanie działów: od dziś możesz (ale nie musisz :) ) ukrywać nazwy działów firmy na ogłoszeniach publikowanych na stronie poleceń pracowniczych.

Przeczytaj artykuł, aby poznać szczegóły obu nowości:


27.09.2022

Pole "Osoba kontaktowa" w publikacji ogłoszeń na OLX

W panelu publikacji ogłoszeń na OLX dodaliśmy nowe pole - "Osoba kontaktowa". Domyślnie wypełnia się ono nazwą firmy. Pole to jest szczególnie przydatne dla firm korzystających z Modułu Spółek - będą mogły zmienić w nim nazwę firmy na nazwę konkretnej spółki, dla której jest publikowane ogłoszenie. Wpisana nazwa pojawi się jako nazwa ogłoszeniodawcy na OLX.


28.09.2022

Łatwy dostęp do danych kontaktowych na IKK

Na Interaktywnej Karcie Kandydata (IKK) dodaliśmy nowe pola z danymi kontaktowymi (na górnym pasku, pod imieniem i nazwiskiem kandydata):

Dzięki temu Użytkownicy Biznes będą mogli w łatwy sposób dotrzeć do e-maila oraz numeru telefonu i szybko skontaktować się z kandydatem. Dotychczas dane te były niewidoczne dla Menedżera, gdy Rekruter dodał kandydata do rekrutacji ręcznie (i nie załączył CV lub CV było w niestandardowym formacie, uniemożliwiającym sczytanie danych kandydata przez system).

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?