Przejdź do głównej zawartości
Jak wyróżnić swoje procesy rekrutacyjne w systemie?

Dowiedz się, jak dostosować stronę startową systemu do swoich potrzeb.

Aleksandra Jarzynka avatar
Napisane przez Aleksandra Jarzynka
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Po zalogowaniu się do systemu pierwszy ekran jaki widzisz, to ekran startowy. By pracowało Ci się szybciej i wygodniej, możesz dostosować jego zwartość do swoich potrzeb. 

Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu, w którym prezentujemy jak wyróżnić wybrane projekty rekrutacyjne:

Załóżmy, że w Twojej firmie toczy się równolegle kilkadziesiąt procesów rekrutacyjnych, a Ty prowadzisz wybrane kilkanaście z nich. Możesz te projekty "wyciągnąć" na stronę główną systemu, by już po zalogowaniu było Ci łatwiej rozeznać się w statusie Twoich rekrutacji. 

Jak to zrobić?

Przejdź do zakładki Rekrutacje i wybrane projekty oznacz żółtą gwiazdką:

Następnie wróć do strony startowej (dwie kropki w lewym górnym rogu ekranu) - w sekcji Wyróżnione rekrutacje znajdziesz wybrane projekty.

TIP: Możesz dowolnie ustawiać kolejność wyróżnionych projektów. Wystarczy, że najdziesz kursorem na lewą krawędź okienka z projektem, a następnie, trzymając lewy przycisk myszy, przesuniesz projekt w odpowiednie miejsce.

Pamiętaj! Rekrutacje wyróżniamy z poziomu konkretnego użytkownika systemu, co oznacza, że na Twoim koncie zobaczysz wyłącznie te projekty, które samodzielnie wyróżnisz. Twoi współpracownicy mogą mieć kompletnie inną listę :)

Możesz wyróżnić max. 50 projektów. Jeśli spróbujesz wyróżnić ponad 50 rekrutacji to ostatnia najstarsza zostanie automatycznie usunięta. Przy 50 wyróżnionych projektach pojawi się odpowiedni komunikat zgodnie z poniższym:

Dowiedz się więcej

Chcesz poznać więcej sztuczek, dzięki którym sprytnie zaoszczędzisz czas z eRecruiter? Zerknij na nasz artykuł o 5 najpopularniejszych trikach rekruterów.

Zapraszam Cię także do obejrzenia nagrania z webinaru "Jak to zrobić w eRecruiter", w którym nasz kolega rozmawia z Team Leaderem działu HR w Promedica24, Magdaleną Łobodzińską,  m.in. właśnie o dostosowywaniu systemu do swoich potrzeb.

SŁOWA KLUCZOWE: jak wyróżnić projekt ; gwiazdka ; jak oznaczyć projekt ; ile projektów mogę wyróżnić ;

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?