Jak wznowić rekrutację?

Rekrutacja została zakończona przez pomyłkę, a ogłoszenie jest jeszcze opublikowane? Nie martw się, mamy na to rozwiązanie.

Zuzanna avatar
Napisane przez Zuzanna
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Jeżeli rekrutacja została zakończona w systemie przez pomyłkę, możesz zmienić jej status na aktywną (opcja dostępna tylko dla Administratora). Wystarczy, że klikniesz w status tej rekrutacji i wybierzesz opcję Aktywuj ponownie rekrutację:  

Jeżeli nie widzisz kolumny Status, kliknij w szare koło zębate nad listą rekrutacji z prawej strony i zaznacz widoczność tej kolumny.

Jeżeli rekrutacja została już przeniesiona do archiwum - nie można jej wznowić, ale możesz ją skopiować. Przejdź do archiwum (sprawdź TUTAJ, jak to zrobić) i wyszukaj odpowiednią rekrutację, następnie wybierz przy niej Akcje i skopiuj rekrutację. 

Na bazie kopii utworzysz analogiczną rekrutację, którą możesz aktywować. Następnie wygeneruj link do skopiowanej rekrutacji i podmień go w ogłoszeniu.

TIP: Jeżeli chcesz rozpocząć w systemie nową rekrutację, podobną do kiedyś już prowadzonej - możesz skopiować zakończony projekt rekrutacyjny i zaktualizować go według potrzeb. 

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?