Wszystkie kolekcje
Pierwsze kroki w systemie eRecruiter
KROK 2: Jak opublikować ogłoszenie?
KROK 2: Jak opublikować ogłoszenie?

W artykule dowiesz się, jak z pomocą eRecruiter opublikować ogłoszenie, dzięki któremu kandydaci trafią prosto do rekrutacji w systemie.

Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Publikacja ogłoszeń za pomocą eRecruiter to tylko 3 proste kroki. Publikując ogłoszenia samodzielnie przez system nie tylko przyspieszysz czas publikacji, opublikujesz ogłoszenia z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, lecz także edytujesz treść ogłoszenia zawsze wtedy, kiedy będzie to konieczne, bez potrzeby oczekiwania na reakcję konsultanta.

Krok 1

Tworzenie ogłoszenia możesz rozpocząć na dwa sposoby. Pierwszy pokaże Ci się po aktywacji nowej rekrutacji. Wyświetli się komunikat:

Po wybraniu zaznaczonej opcji, przejdziesz do pierwszego kroku publikacji.

Drugi sposób to po prostu przejście do zakładki Ogłoszenia i kliknięcie w przycisk Dodaj ogłoszenie.

Następnie wpisz treść swojego ogłoszenia, uzupełniając poszczególne sekcje. 

TIP: Jeżeli nagłówki poszczególnych sekcji (Wymagania, Oferujemy itp.) nie są zapisane w Twoim layoucie graficznym na stałe, pamiętaj aby wpisać je na tym etapie ręcznie w treści ogłoszenia.

Krok 2 

Po przejściu do kolejnego kroku, nazwanego Rekrutacja i lokalizacja, system poprosi Cię o wybranie aktywnej rekrutacji, do której mają trafiać kandydaci w ramach publikowanego ogłoszenia. Wybierz odpowiednią rekrutację, a następnie dodaj lokalizację, do której rekrutujesz. Gdy dodasz wszystkie informacje, kliknij Dalej.

Krok 3

Na ostatnim ekranie możesz zdecydować, gdzie chcesz opublikować swoje ogłoszenie.

Poniżej znajdziesz odnośniki do dokładnego opisu publikacji w wybranych miejscach. 

Jak sprawdzić, gdzie zostało opublikowane ogłoszenie?

Listę opublikowanych ogłoszeń wraz z miejscami ich publikacji znajdziesz w zakładce Ogłoszenia.

Gratulacje! Twoje ogłoszenie ruszyło w świat. Teraz pozostaje poczekać na spływ CV kandydatów do systemu. A może pierwsze aplikacje kandydatów trafiły już do systemu? Dowiedz się, jak wygląda podstawowa praca na otrzymanych dokumentach aplikacyjnych - przejdź do kroku 4 pracy w systemie.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?