Jeżeli chcesz zintegrować system eRecruiter z zakładką Kariera na Twojej stronie internetowej, skontaktuj się ze swoim opiekunem po stronie eRecruiter. Opiekun ustali z Tobą szczegóły integracji i zleci grafikowi przygotowanie wyszukiwarki ogłoszeń bądź przekaże Ci plik XML.

Wybierz rodzaj integracji

Mamy dwie możliwości integracji systemu eRecruiter ze stroną internetową Klienta:

1. Widget

Widget, czyli kod javascript, przygotowujemy na podstawie informacji, które nam przekażesz. Jest to kod, który należy umieścić w <body> strony. Do jego stworzenia potrzebujemy informacji na temat docelowego miejsca umieszczenia (jaką wyszukiwarka może mieć maksymalną szerokość; jakich możemy używać kolorów, itp.).  Wybierz także kryteria, które mamy uwzględnić w polu wyszukiwania oraz na liście ogłoszeń. Poniżej możliwości, z których możesz wybrać:

Możliwe kryteria wyszukiwania ogłoszeń:

  • Stanowisko 

  • Słowa kluczowe

  • Miejsce pracy

  • Region

  • Dział firmy

Pamiętaj, że możesz zupełnie zrezygnować z pola wyszukiwarki, wówczas na stronie będzie widoczna jedynie lista opublikowanych ogłoszeń.

Możliwe kolumny listy ogłoszeń:

  • Stanowisko*

  • Region

  • Miejsce pracy

  • Data publikacji

  • Dział firmy

Poniżej kilka przykładów naszych Klientów używających tego rozwiązania:

OBI
Multikino
Alior Bank
Bonair
DHL Express
NC +
Pelion
Puro Hotel

Jak tylko wyszukiwarka będzie gotowa, otrzymasz od swojego opiekuna specjalny skrypt, który należy zamieścić w odpowiednim miejscu na Twojej Stronie kariery.
Tutaj znajdziesz opis techniczny zamieszczenia wyszukiwarki na stronie.

2. Plik XML

Plik XML daje dużo większe możliwości „ostylowania” wyszukiwarki. To po stronie Klienta leży całe obudowanie wyszukiwarki, dostosowanie do wytycznych strony.
My tworzymy jedynie layouty ogłoszeń. Poniżej kilka przykładów takiego rozwiązania:

Astek
Play
Inpost

Śnieżka

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z tego rozwiązania, skopiuj dane w formacie XML z Ustawień Twojego konta w eRecruiter. Dostęp do tych danych posiada Administrator konta. 

Layouty ogłoszeń

Dodatkowo, przygotujemy dla Ciebie layouty ogłoszeń publikowanych na stronie kariery. Mogą one być takie same jak na Pracuj.pl lub zupełnie inne, przygotowane na podstawie grafik i wytycznych, które od Ciebie otrzymamy. Przekaż odpowiednią informację swojemu opiekunowi.

Opublikuj pierwsze ogłoszenia

Po zintegrowaniu Strony kariery z eRecruiter możesz już opublikować pierwsze ogłoszenia. Zobacz jakie to proste! :) 


Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?