Poznaj zakładki w eRecruiter

Dowiedz się, do czego służą kolejne zakładki główne w systemie eRecruiter.

Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano w tym tygodniu

System eRecruiter składa się z kilku zakładek. W zależności od roli, którą masz w systemie, zobaczysz albo wszystkie zakładki, albo wybrane z nich. 

Strona startowa - zakładka "z kropkami"

Każdy użytkownik systemu eRecruiter ma dostęp do tej zakładki.

To miejsce, które będzie Twoim Centrum Dowodzenia!

Na stronie startowej znajdziesz:

  • swoje "wyróżnione rekrutacje" - te projekty, nad którymi obecnie pracujesz. Możesz stąd szybko przejść do listy aplikacji lub podejrzeć status przesłanych Kart Kandydatów;

  • kalendarz - tu zobaczysz wszystkie spotkania, które zostały umówione za pomocą etapu "Spotkanie". Możesz kliknąć w konkretną datę, by podejrzeć szczegóły, oraz pobrać raport spotkań z całego miesiąca

Koniecznie kliknij tutaj, by poznać wszystkie możliwości strony startowej! 

Zakładka "Rekrutacje"

To miejsce, gdzie tworzone są projekty rekrutacyjne. Każdy użytkownik systemu eRecruiter ma dostęp do tej zakładki.

To tu spływają aplikacje kandydatów (widzisz je w kolumnie "Liczba kandydatów") i tu wykonujesz wszystkie działania związane z pracą na aplikacjach.

Więcej dowiesz się, klikając tutaj.

Zakładka "Formularze"

Tu możesz stworzyć formularze aplikacyjne z pytaniami do kandydatów- będą to gotowe zestawy, które później możesz użyć do dowolnej liczby rekrutacji.

Więcej o zakładce Formularze przeczytasz tutaj.

Zakładka" Ogłoszenia"

To miejsce, w którym opublikujesz oferty pracy na portalach internetowych, z którymi współpracujesz oraz na waszej stronie internetowej.
​ 
eRecruiter udostępnia możliwość bezpośredniej publikacji w różnych miejscach, oraz przesyłania gotowych wiadomości e-mail z treścią ofert do dowolnego miejsca publikacji, z którym współpracujesz.

Więcej o zakładce Ogłoszenia przeczytasz tutaj.

Zakładka "Moi Kandydaci"

Każdy użytkownik systemu eRecruiter ma dostęp do tej zakładki.

Oto Twoja baza wszystkich kandydatów, bez podziału na rekrutację, w ramach której nadesłali aplikację.
Możesz tutaj wyszukiwać kandydatów, by np. przesłać im ponownie zaproszenie do nowej rekrutacji lub by sprawdzić, kto do Ciebie dzwonił.

Zakładka "Raporty"

Tu możesz weryfikować swoje działania. Sprawdzaj statusy swoich projektów i monitoruj skuteczność źródeł aplikacji na bieżąco.
Przeczytaj więcej, klikając tutaj.

Zakładka "Ekosystem HR"

W części HR Marketplace przedstawiamy zewnętrzne narzędzia i aplikacje, które możesz z łatwością zintegrować ze swoim systemem, by znacząco usprawnić codzienną pracę.

Więcej o aplikacjach dostępnych w HR Marketplace przeczytasz tutaj.

W części HR Workflows masz możliwość uruchomienia przykładowych automatyzacji, które ułatwią Twoją codzienną pracę, poprzez zastąpienie w powtarzalnych czynnościach. Oprócz przykładowych rozwiązań, możesz również wyszukać własne bądź zgłosić nam swoje potrzeby!

SŁOWA KLUCZOWE: jakie zakładki ; który użytkownik ma dostęp ; dostęp do zakładki; gdzie spływają aplikacje ; zakładki ; możliwość bezpośredniej publikacji ;
moi kandydaci ; baza wszystkich kandydatów ; gdzie znajdę wszystkich kandydatów ; raporty ; skuteczność źródeł ; integracja z systemem ; co mogę zintegrować z eRecruiter ; gdzie uruchomię automatyzację ; ekosystem HR ;
HR Marketplace ; szukam automatyzacji

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?