Wszystkie kolekcje
Porady ekspertów HR
O czym przypomni Ci eRecruiter?
O czym przypomni Ci eRecruiter?

Zobacz, które funkcje odpowiadają za przypominanie Tobie (i kandydatom) o czekających zadaniach.

Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano w tym tygodniu

Wiemy, że rekruterzy mają wiele na głowie. Dlatego wprowadzamy coraz więcej udogodnień, które pomagają w pamiętaniu o kolejnych zadaniach związanych z procesami rekrutacyjnymi. eRecruiter, jako Twój Asystent Rekrutacji oferuje:

Przypomnienia w formie notatki

Dodając notatkę na profilu kandydata możesz zaznaczyć, by została ona wyświetlona jako przypomnienie w określonym dniu i godzinie. Nie da się nie zauważyć tej wiadomości, bo będzie ona widoczna u góry systemu jako pasek ciągnący się przez całe okno przeglądarki 😉

Czytaj więcej: tutaj.

Przypomnienia o nieocenionych Kartach Kandydatów

Opiniując aplikacje z biznesem za pomocą Kart Kandydatów, możesz łatwo weryfikować, który z menedżerów ocenił i przejrzał ile aplikacji. Jeżeli dany odbiorca Kart Kandydatów nie oceni aplikacji, otrzyma automatyczne przypomnienie na e-mail.

Przypomnienie wysyłane jest w poniedziałek oraz czwartek o godzinie 8.

Zobacz, jak wygląda przypomnienie oraz jakie inne wiadomości e-mail otrzymuje Użytkownik Biznes, klikając tutaj.

Przypomnienie dla kandydata o rozmowie rekrutacyjnej

Korzystając z etapu "Spotkanie", możesz zaznaczyć opcję, by kandydat otrzymał automatyczne przypomnienie o czekającej Was rozmowie rekrutacyjnej na 24 godziny przed spotkaniem (poprzez e-mail lub SMS). Dzięki temu Ty nie musisz już o tym pamiętać 😄

O tym, jak umówić spotkanie, przeczytasz tutaj.

Przypomnienie o nowej aplikacji kandydata

Jeżeli chcesz, aby system przesyłał Ci (lub innym użytkownikom przypisanym do danej rekrutacji) przypomnienia o czekających nowych aplikacjach kandydatów w rekrutacji, musisz oznaczyć to w edycji rekrutacji. Po zapisaniu zmian, otrzymasz wiadomość e-mail z odpowiednią informacją.

Zobacz, jak to zrobić, klikając tutaj.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?