Raportowanie w systemie eRecruiter jest proste i wygodne. Wystarczy kilka kliknięć, aby podsumować rekrutacje na wykresach i w tabelach, które łatwo przeanalizujesz.

Uwaga! Dostępność raportów uzależniona jest od wersji systemu, którą posiadasz. Jeżeli nie widzisz danego raportu, skontaktuj się ze swoim Opiekunem eRecruiter.

Dlaczego warto raportować?

Raporty w eRecruiter to kopalnia wiedzy do monitorowania jakości procesów rekrutacyjnych oraz ich optymalizacji.

Dzięki raportowaniu możesz m.in.:

  • poszukiwać oszczędności w procesach rekrutacyjnych,
  • monitorować efektywność procesów,
  • szacować zasoby, jakie firma przeznacza na rekrutacje.

Co możesz raportować?

Spotkania z kandydatami 

Jeżeli umawiasz spotkania z kandydatami przez system eRecruiter, to szybko możesz wygenerować Listę spotkań z danego miesiąca. 

Dzięki temu możesz zweryfikować swoje spotkania z danego miesiąca lub sprawdzić na jakim etapie rekrutacji są kandydaci, którzy byli zaproszenie na spotkanie. Dzięki tej funkcji możesz też przekazać na recepcję listę osób, które będą przychodzić do siedziby Twojej firmy. 

Jeżeli jesteś Administratorem systemu to w zestawieniu zobaczysz spotkania swoje i pozostałych użytkowników systemu. 

Kliknij TUTAJ i dowiedz się jak wygenerować listę umówionych spotkań w danym miesiącu. 

Przebieg danej rekrutacji 

Możesz podsumować wybraną rekrutację dzięki raportowi Podsumowanie rekrutacji. Raport wskazuje ile kandydatów jest na danym etapie rekrutacji i z jakich źródeł kandydaci aplikowali. Dodatkowo pokaże rozkład ocen rekruterów i menadżerów, a także przyrost liczby kandydatów z poszczególnych źródeł. 

Jeżeli potrzebujesz szerszej analizy na temat kandydatów, którzy zaaplikowali na konkretną rekrutację możesz pobrać raport Lista kandydatów. Dzięki temu wszystkie informację na temat kandydatów będą w jednym pliku, dodatkowo w tym pliku znajdziesz informację odnośnie Interaktywnej Karty Kandydata. Pomoże Ci to sprawdzić kiedy i do kogo karty kandydatów były wysłane, zobaczysz jakie decyzje podejmowali menadżerowie i jaki był czas ich reakcji. 

Kliknij TUTAJ i sprawdź jak wygenerować powyższe raporty. 

Proces rekrutacji w Twojej firmie

UWAGA: Opcja dostępna dla osób z rolą Administrator lub Rekruter.

W eRecruiter znajdziesz również zbiorcze dane na temat rekrutacji w Twojej firmie. Te informacje pomogą Ci w raportowaniu m.in. efektywność prowadzonych rekrutacji, jakości kandydatów którzy aplikują na Twoje ogłoszenia, a także pomoże sprawdzić efektywność źródeł pozyskania kandydatów. Dzięki temu możesz ograniczyć koszty i zwiększyć skuteczność rekrutacji.

Wszystkie powyższe dane znajdziesz w zakładce Raporty, tu znajduje się moduł raportowy który pozwala generować zestawienia z uwzględnieniem wybranych dat czy rekrutacji. 

TUTAJ przeczytasz więcej na ten temat. 

Rekrutacje w Twojej firmie

UWAGA: Opcja dostępna dla osób z rolą Administrator lub Rekruter.

Potrzebujesz stworzysz dokładne zestawienie na temat rekrutacji prowadzonych w Twojej firmie? Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w raporcie Lista rekrutacji, który jest dostępny w Ustawieniach systemu. Znajdziesz tam dane z karty rekrutacji, informację na temat kandydatów i zatrudnionych osób, a także informację o statusie rekrutacji i czasie jej trwania. Jest to obszerny raport, który pomaga w przygotowaniu analiz. 

Kliknij TUTAJ i sprawdź jak wygenerować raport Lista rekrutacji.

Przeczytałeś nasze artykuły, ale nadal nie masz potrzebnych danych? Zgłoś się do swojego Opiekuna eRecruiter.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?