Jak powiadomić użytkowników o włączeniu integracji z MS Teams?
Mateusz avatar
Napisane przez Mateusz
Zaktualizowano w tym tygodniu

Gdy integracja z MS Teams będzie już w Twojej organizacji faktem, pozostaje poinformowanie Waszych użytkowników, że mogą zacząć korzystać ze spotkań Teams w eRecruiter. W tym celu przygotowaliśmy wzór wiadomości, którą wystarczy skopiować i wysłać do wszystkich zaangażowanych w rekrutacje osób. Wiadomość zawiera odnośnik do wpisu w bazie wiedzy, który tłumaczy użytkownikom, jak się zalogować i korzystać z integracji.

Szablon można dostosować do Waszych potrzeb (np. wyszczególniając nazwy etapów, spod których można wysyłać zaproszenia na spotkanie w Waszym systemie).


Witajcie,

wprowadziliśmy właśnie przydatną funkcję, która pozwoli szybciej umawiać spotkania rekrutacyjne online. To integracja konta Microsoft Teams z systemem eRecruiter. Dzięki temu linki do spotkań z MS Teams będą automatycznie podłączać się w wiadomości wysyłanej do kandydata z eRecruiter (poprzez etap Spotkanie). Nie musicie tworzyć spotkania w Teams i kopiować linku, eRecruiter zrobi to za Was.

Po wysłaniu wiadomości do kandydata z eRecruiter, w Waszych kalendarzach Outlook i Teams pojawi się umówione wydarzenie z linkiem do spotkania.

Uwaga! Każdy z nas musi samodzielnie połączyć konta w eRecruiter. Kliknijcie tutaj, by dowiedzieć się, gdzie w systemie włączyć dostęp do konta MS Teams i przeczytać więcej o korzystaniu z integracji.

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania związane z integracją, kontaktujcie się z pomocą eRecruiter przez chat w systemie.


Przeczytaj też:

FAQ - pytania i odpowiedzi dotyczące MS Teams (dla użytkownika i działu IT)

SŁOWA KLUCZOWE: szablon maila dla użytkowników ; informacja o konieczności zalogowania ; połączenie MS Teams z indywidualnym kontem użytkownika ;
integracja z MS Teams

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?