Sierpień 2021

Integracja z kalendarzami Outlook i Google, zarządzanie zabezpieczeniami IKK, przeniesienie raportów, nowy raport w module Dane do Analizy

Katarzyna Trzaska avatar
Napisane przez Katarzyna Trzaska
Zaktualizowano ponad tydzień temu

17.08.2021

Szybkie i wygodne umawianie spotkań dzięki integracji eRecruiter z Outlook i Google Calendar

❌ Nadszedł kres ręcznego przeglądania kalendarzy w poszukiwaniu wolnych salek i terminów możliwych spotkań z udziałem menedżerów.

✔️ Teraz dzięki integracji z kalendarzem Outlook lub Google Calendar Ty i Twój zespół możecie sprawdzać i rezerwować dostępne terminy bezpośrednio z systemu eRecruiter!


05.08.2021

Zarządzanie zabezpieczeniami Interaktywnych Kart Kandydatów

Zmiana umożliwia samodzielne włączanie i zmianę zabezpieczeń Interaktywnej Karty Kandydata. W zakładce Ustawienia Administrator systemu może:

  • włączyć zabezpieczenie wysyłanych kart hasłem,

  • ustawić lub zmienić długość ważności podglądu wysyłanych kart.

Więcej informacji o tych i innych ustawieniach systemu znajdziesz tutaj.


02.08.2021

Wygodniejsze raportowanie dzięki przeniesieniu raportów z Ustawień do zakładki Raporty

Potrzebujesz raportu lista kandydatów lub lista rekrutacji? Od teraz te i inne raporty znajdziesz nie w Ustawieniach, a w zakładce Raporty*.

Raporty, które przenieśliśmy dla Twojej wygody, to:

  • lista rekrutacji,

  • lista kandydatów,

  • usunięte aplikacje,

  • skuteczność źródeł kandydatów.

Więcej informacji o raportach dostępnych w zakładce Raporty, znajdziesz w artykule Jak raportować procesy rekrutacyjne poprzez zakładkę Raporty?

*Uwaga! Dostępność raportów uzależniona jest od wersji systemu, którą posiadasz. Jeżeli nie widzisz danego raportu, skontaktuj się ze swoim Opiekunem eRecruiter.


02.08.2021

Nowy raport jednorazowy w ramach modułu Dane do analizy

Dane do analizy to dodatkowy moduł raportowy, umożliwiający pozyskanie i raportowanie bardziej szczegółowych danych dotyczących prowadzonych procesów rekrutacyjnych. Dotychczas w ramach tego modułu można było wygenerować tylko zestawienia cykliczne. Od sierpnia możliwe jest także generowanie zestawień jednorazowych.

Zestawienie jednorazowe – to raport, który wygenerujesz tylko raz, w zależności od aktualnych potrzeb. Możesz wybrać dowolny zakres dat, a raport z wybranego przez Ciebie okresu, zostanie wygenerowany automatycznie.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?