Przejdź do głównej zawartości
Wszystkie kolekcjeUstawienia systemu (dla Administratora)Użytkownicy systemu i ich role
Zakres uprawnień i dostępnych funkcji dla osoby o roli "Użytkownik mini"
Zakres uprawnień i dostępnych funkcji dla osoby o roli "Użytkownik mini"

W tym artykule dowiesz się, z których funkcji eRecruiter możesz korzystać mając rolę "Użytkownika mini"

Katarzyna Sarnecka avatar
Napisane przez Katarzyna Sarnecka
Zaktualizowano ponad tydzień temu

"Użytkownik mini" to jedna z ról, gwarantująca dostęp wyłącznie do wybranych projektów rekrutacyjnych. O tym w jakie projekty zostaniesz zaangażowany decyduje osoba o roli: Administrator, Rekruter lub Użytkownik Plus.

Zakładka: Rekrutacje

W zakładce "Rekrutacje" zobaczysz wyłącznie listę projektów, do których zespołów zostałeś przypisany (dotyczy to również wyszukiwania projektów, zarówno aktywnych jak i archiwalnych). Dodatkowo, z poziomu tej zakładki możesz wyróżnić preferowane projekty, tak by wyświetlały się na stronie głównej systemu, od razu po zalogowaniu. Aby wyróżnić projekt wystarczy kliknąć gwiazdkę zlokalizowaną z lewej strony nazwy projektu:

Zawsze możesz również dopasować widok listy projektów do własnych potrzeb. Wystarczy wejść w "koło zębate" zlokalizowane z prawej strony. Tam dokonasz własnych ustawień tego, jakie informacje mają wyświetlać się z poziomu zakładki "Rekrutacje":

Zakładka "Ustawienia"

Tak prezentuje się widok tej zakładki- po wejściu w okrągłą ikonę z inicjałami wybieramy "Ustawienia":

Co możesz podejrzeć lub spersonalizować w konkretnych zakładkach ustawień?

"Ustawienia Twojego konta"- na tę zakładkę składają się 3 sekcje:

 • 'Twoje dane', gdzie ustawisz domyślne miejsce spotkań z kandydatami a także zmienisz hasło logowania do systemu;

 • 'Ustawienia komunikacji'- to identyczny panel jak opisane poniżej "powiadomienia";

 • 'Logowanie do aplikacji'- w tym miejscu znajdziesz listę aplikacji, które administrator Twojego systemu połączył z eRecruiter. Jeśli taka integracja została przeprowadzana, pojawi się tu możliwość zalogowania np. do Microsoft Teams czy Outlook.

"Powiadomienia"- w tej sekcji możesz ustalić jak chcesz otrzymywać najważniejsze informacje o akcjach w systemie. Komunikaty możesz otrzymywać trzema ścieżkami:

 • Powiadomienie systemowe pojawi się wewnątrz systemu eRecruiter (przy ikonie koperty lub dzwonka w prawym górnym rogu);

 • Powiadomienie e-mail otrzymasz na swój adres mailowy;

 • Powiadomienia mobile otrzymasz na telefon jeśli posiadasz aplikację mobilną eRecruiter.

"Szablony wiadomości"- możesz podejrzeć stworzone własne szablony wiadomości i ewentualnie dodać nowe treści (w zależności od wersji systemu). Pamiętaj by dodając indywidualne treści używać pól inteligentnych-> Czym są szablony wiadomości?

Dostęp do aplikacji kandydatów

W ramach prowadzonych projektów możesz wykonywać pełną pracę na aplikacjach kandydatów. Z poziomu konkretnego projektu:

 • dotrzesz do konkretnych kandydatów za pomocą filtrów oraz wyszukiwarki;

 • dodasz kandydata ręcznie do systemu;

 • przypiszesz ocenę kandydatowi oraz dodasz na jego karcie notatki;

 • oznaczysz kandydata za pomocą tagów (stworzonych wcześniej w systemie).

Dodatkowo przeglądając aplikacje kandydatów możesz przeprowadzić także wszystkie najważniejsze akcje, jak: umawianie spotkań, odrzucanie kandydata z prowadzonego procesu, zmiana etapów, wysłanie Interaktywnej Karty Kandydata, wysłanie Badania Satysfakcji Kandydata (jeżeli moduł jest dostępny w Waszej organizacji) czy przypisanie lub zaproszenie do innej, prowadzonej przez Ciebie rekrutacji.

Wszystkie działania możliwe do wykonania na aplikacjach kandydatów opisujemy szczegółowo tutaj: Działania na aplikacjach kandydatów

Pamiętaj, że wszystkie umówione spotkania i ustawione przypomnienia zostaną zanotowane w kalendarzu spotkań, widocznym z poziomu strony startowej systemu ;)

Zakładka "Moi kandydaci"

Chcesz wyszukać konkretnego kandydata, np. po numerze telefonu? Możesz skorzystać z zakładki "Moi kandydaci". W tym miejscu zobaczysz wyłącznie tych kandydatów, którzy aplikowali do projektów, do których masz dostęp.

WAŻNE: jeżeli ten kandydat bierze udział także w innych projektach, do których nie masz dostępu, nie zobaczysz takiej informacji.

Dostępne raporty

System eRecruiter wspomaga także Twoją pracę poprzez możliwość generowania różnego rodzaju raportów. Możesz je wygenerować i pobrać bezpośrednio do pliku w MS Excel, dzięki czemu masz nieograniczone możliwości ich wykorzystania. Jako 'Użytkownik mini' masz dostęp do poniższych raportów:

 • lista spotkań z danego miesiąca (ze strony głównej)

  TUTAJ możesz sprawdzić jakie szczegółowe informacje zawiera ten raport.

 • raport "lista kandydatów" z poziomu zakładki Rekrutacje i konkretnego projektu:

Raport "Lista kandydatów" to obszerna tabela, w której znajdziesz m.in. dane poszczególnych kandydatów, informacje z formularza, oznaczenia które zostały dodane do kandydatów czy informacje z Interaktywnej Karty Kandydata wysyłanej do managerów.

Gdzie szukać wsparcia i informacji?

W każdej chwili, zachęcamy do korzystania z naszej bazy wiedzy :) Trafisz do niej za pomocą ikony książki, zlokalizowanej w prawym górnym rogu systemu:

Jeśli natomiast potrzebujesz wsparcia w bieżącej sytuacji- napisz do nas na czacie, nasi konsultanci udzielą odpowiedniej pomocy. Ikona czatu znajduje się w prawym, dolnym rogu systemu:

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?